بدشانس‌ترين خانواده ايراني


بدشانس‌ترين خانواده ايرانيبدشانس‌ترين خانواده ايراني
گاهی در زندگی روزمره خبرهایی می‌شنویم که باورش برایمان محال است، اما واقعیت دارد. اين بار داستان واقعي بدشانس‌ترين خانواده ايراني را مي‌خوانيد.
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران؛ تابستان است و بازار تفریح به نوعی داغ است به خصوص اینکه این روزهای تعطیلات قبل از ماه مبارک رمضان باشد که در این صورت برخی خانواده‌ها این ایام را بهترین فرصت جهت بهره از این اوقات می‌یابند.

اما گاهی این بهترین فرصت‌ها و روزهای شاد می‌تواند نه تنها شادی آفرین بلکه حادثه‌آفرین نیز شود.

این بار خبر از یک حادثه ی جانی نیست بلکه خبر از حادثه‌ای مالی است که نه در سرقت بلکه در سهل‌انگاری و بی‌تدبیری یک خانواده ریشه دارد.

آقای حاج محمدی شهروند اسلامشهری از مسافرتی می‌گوید که چمدانش را در نهم تیر ماه بسته در حالی که قبض برق را هنوز نپرداخته و به این امید که این قبض را پس از مسافرت و با قبض بعد پرداخت کند به مسافرت می‌رود.

اما ماجرا از آنجائی آغاز می‌شود که این خانواده تمام جواهرات خود رابه ارزش 24 میلیون تومان در داخل یک مرغ و در فریزر از ترس سرقت مخفی می‌کند بی‌آنکه بدانند که این بی‌تدبیری چه چیزي را رقم خواهد زد.

وی می‌گوید یک روز پس از مسافرت یعنی در تاریخ 10 تیرماه قبض بعدی به همراه اخطار برایمان صادر می‌شود و علی‌رغم اطلاع همسایه‌ها به مأمورین اداره برق از مسافرت ، منزلمان با قطع برق مواجه شد.

حاج محمدی می‌گوید این قطعی در تاریخ 16 تیرماه یعنی 7 روز پس از مسافرت به دلیل تعفن ناشی از فاسدشدگی مواد خوراکی در یخچال از سوی همسایگان به ما اطلاع داده شد که ناگزیر از یکی از بستگان درخواست کردیم که تخلیه یخچال را انجام دهد.

وی ادامه داد: بدلیل قطعی برق و انجام فوری آن در تاریکی فرد اعزامی متوجه طلاهای موجود در مرغ نشده و تمامی مواد موجود در یخچال به همراه این مرغ و طلاهای آن دور ریخته شد.

این شهروند اسلامشهری گفت: بدلیل ناراحتی ناشی از تعفن مواد غذایی ، موضوع طلا به کلی از ذهنمان محو و مانع از اطلاع‌رسانی ما به فرد مربوطه شد.

وی در ادامه اظهار داشت: 2 روز پیش که از مسافرت باز گشتیم هنوز بوی تعفن ادامه داشت که متوجه مسئله مرغ و طلا شدیم که این امر موجبات ناراحتی فراوانی را در خانواده ما ایجاد کرد.

محمدی در پایان گفت: این موضوع را از اداره بازیافت شهرستان اسلامشهر پیگیری کرديم که این پیگیریها خبر از دفن این مواد در اداره بازیافت کهریزک بود که مسئولین مربوطه دسترسی به این مورد را به نوعی غیر ممکن داشتند.

این شهروند اسلامشهری در پایان افزود: از اداره برق ناحیه اسلامشهر بدلیل اطلاع از موضوع عدم حضور ما علی رغم اطلاع همسایگان و قطع برق گلایه‌مندیم چرا که اگر این قطع پس از مسافرت و در حضورمان صورت می‌گرفت هیچگاه این حادثه رخ نمی داد.

بنابراين هر چند احتیاط شرط عقل است اما بهتر است اعمالمان نیز عاقلانه باشد.منبع :

داستان واقعه‌اي بدشانس‌ترين خانواده ايراني را اينجا بخوانيد داستان واقعه‌اي بدشانس‌ترين خانواده ايراني را اينجا بخوانيدخبرنگار نابینای احمدی نژادی کیست؟ ـ داس به جای کلید

1:

یکی از اشنا های ما تو اگاهی دایره سرقت کار میکنه میفرمود جدیدن سارقین منزل یخچال فریز هارو هم خالی میکنن البته نه بخاطر جواهرتی که احتمالا درونشان قایم شده باشد به این خاطر که مایحتاج اصلی زندگی خود را تامین نمايند ضمنن قند و شکر وبرنج نیز به یغما میرود


یک ماه حبس برای زوجی که یکدیگر را بوسیدند!!!

2:

کاملا درست فرموده
یکی از اقوام ما در شهرک شهید محلاتی زندگی میکنه
که برنج سالیانه مصرفیشونو در انباری پایین گذاشته بودند
با کلی قفل و بست ! تازه با اون همه که مسائل امنیتی در این شهرک رعایت میشه
با این وجود هم برنجهای اونا رو برده بودن و هم انباری های همسایه هاشونو خالی کرده بودن

.......

این یک وجه قضیه هست
و موضوع مهمتر اینکه
اونا که دزدن اصلا برای همینکار به خونه ها میرن
اما شرایط یک نهاد دولتی به چه حقی باید به خودشون اجازه بدن در قبال شهروندان به این شکل عمل کنن
وقتی مطلع شدن اون خانواده مسافرتن
قطعا میدونن با قطع برق منزل وسایل یخچال فاسد میشه ....!
تا جایی که من اطلاع دارم اصلا مامورا حق ندارن در نبود خانواده ها برقی رو قطع کنن
جالا چطور اینا اینکار رو کردن خدا میدونه
حتما باید با این مامورای بی مسئولیت برخورد بشه
تا دیگه با زندگی یک خانواده به این شکل بازی نکنن


کلاهبرداری در امداد خودرو به امر عادی تبدیل شده است

3:زنده ماندن پسر2ساله در یک حادثه عجیب +عکس

4:

قسم ميخورم اگه مال حلال باشه هر جوري هست پيدا ميشه ..


خودكاري براي دانش آموزان آينده


روش عجیب و زجرآور یک زن جوان برای لاغری!

5:

طلا رو تو مرغ میزارن؟
اومدیم دزد اومدو گشنش بود
شاید دزده مرغ خور باشه

اصلا شاید دزده مرغ دزد باشه و هنوز شتر دزد نشده باشه

اصلا کار خوبی نکردن81 out of 100 based on 51 user ratings 951 reviews