سریال مرد دو هزار چهره x

سریال مرد دو هزار چهرهطرح‌های جادوگر جوان ( کارت‌پستال‌های عاشقانه )
» کـارگـاه ساخت شکلـک
طراحی آواتار وامضا برای شما
آموزش : رنگی کردن عکسهای سیاه و سفید ( سطح : نیمه حرفه ای )
»» كتابها و آموزشهاي ويديويي ، تمامی ورژن هــای فتوشاپ
ارائه طرحهای گرافیکی ( فقط فتوشاپی )

کارهای تمرینی من!!!!!
نمونه کار های حامد طباطبایی (Rhinoceros 4.0)
کارای من
کارهای شهاب......
انیمیشن های کوتاه Pixar
Ford Mustang_wip
حمایت از ما | مشهدهاست
`

سریال مرد دو هزار چهره
سلام
نمیدونم اینو داریم یا نه ولی گفتم بذارم

عبدالرضا شهباززاده مدیر تولید مجموعه درباره مجموعه «مرد دوهزار چهره» كه در ايام نوروز از شبكه سه سيما پخش خواهد شد، گفت: اين سريال در ادامه سريال «مرد هزار چهره» است و شروع داستان با انتهاي داستان قبلي است. در اين سريال مسعود شصت‌چي درگير پنج موقعيت جديد خواهد شد كه كاملا با داستان قبلي متفاوت است و مخاطب درگير داستاني جديد خواهد شد. شهباززاده با بيان اينكه ساخت «مرد دوهزار چهره» به مراتب سخت‌تر از «مرد هزار چهره» است، اظهار داشت: ما در اين كار پيش‌توليد نداشتيم و در دل توليد كار پيش توليد نيز انجام شد. تعدد لوكيشن‌ها هم به‌ مراتب بالا بود و ما تا به‌حال 20 لوكيشن داشته‌ايم كه يكي از آنها فرودگاه امام خميني(ره) بوده است و احتمالا در حدود ده لوكيشن ديگر نيز كار پيگيري خواهد شد. وي درباره احتياط مهران مديري در ساخت «مرد دوهزار چهره» با وجود شايعات و سوءتفاهم‌هايي كه پيرامون «مرد هزار چهره» پيش آمد، تصريح كرد: در مملكت ما هر كار طنزي كه ساخته شود، حرف و حديث‌هاي خود را دارد و ما هرقدر هم كه مواظبت كنيم كه خطايي نداشته باشيم باز هم عده‌اي هستند كه براي مضامين كار حاشيه درست كنند. مدير توليد مجموعه تلويزيوني «مرد دوهزار چهره» در ادامه گفت: ما در ساخت سريال در چارچوب قوانين، مقررات و اهداف صدا و سيما پيش می‌رويم و تلاش مي‌كنيم تا حرف و حديثي در كار پيش نيايد. وي درباره خطوط قرمز در موقعيت‌ها و ميزان نزديك شدن سريال به اين خطوط نيز اظهار داشت: مهران مديري خطوط قرمز را مي‌شناسد و اين نكات را به خوبي رعايت كرده و تلاش مي‌كند تا از اين لحاظ مشكلي در كار پيش نيايد. وي درباره پيشرفت كار نيز گفت: تا به حال حدود 8 قسمت از كار آماده شده و ما تلاش مي‌كنيم تصويربرداري را تا 29 اسفندماه به پايان برسانيم.
04-03-2009, 15:21


1:


2:

به نظر من قسمتایی که مربی فوتبال میشه بترکونه

3:


4:

سلام
مرسی از خبرت
اگر خبر داری بذار.

5:

چه باحای.حیف که من پارسال نتونستم درست حسابی ببینمش.ولی فکر کنم وقتی میشه خلبان بیشتر از همیشه سوتی بده
دستت درد نکنه از خبرت

6:


7:

بی ربط کامل : خب من که قسمت قبلیشو ندیدم . اگر بودیم این یکی رو پیگیری کنیم .

گزارشی از پشت صحنه سریال به نقل از سایت خبری "تابناک"

بيشتر مخاطبان آثار «مهران مديري» او را كارگرداني صاحب سبك در توليد آثار طنز مي‌دانند و معمولا آثار اين كارگردان با توجه به ذوق و سليقه‌اي كه در ساخت از خود به‌خرج مي‌دهد، معمولا گوي سبقت را از ساير رقباي خود در حوزه طنز مي‌ربايد...

به گزارش فارس، با توجه به اينكه معمولا ساخت سري‌هاي دوم و سوم از يك كار موفق هميشه جواب نمي‌دهد و از سوي مخاطبان با استقبال روبه‌رو نمي‌شود، مهران مديري اين بار در ساخت «مرد دوهزار چهره» دست به ريسك بزرگي زده است.
بنابراين گزارش، او اين روزها در خانه‌اي وسيع واقع در يكي از كوچه‌هاي خلوت ولنجك بي‌سرو صدا مشغول ساخت «مرد دوهزار چهره» است.

اين ساختمان كه در حياطي پر درخت واقع شده، سه طبقه دارد و در هرطبقه گروهي مشغول كارند. در حقيقت طبقه اول و دوم جزو لوكيشن‌هاي تصويربرداري است و يكي از اتاق‌هاي طبقه سوم به تدوين و ديگري نيز به نويسندگان اختصاص دارد...

هشت قسمت آماده پخش است
ميانه تصويربرداري موقعيت دوم به لوكيشن رسيده‌ايم. صدرالدين حجازي و بيوك ميرزايي به همراه مهران مديري در يكي از اتاق‌هاي طبقه دوم مشغول ايفاي نقش هستند و فضا براي كار به قدري كم است كه جايي براي ايستادن و تهيه گزارش نيست.
از ويژگي‌هاي اين ساختمان اين است كه طبقات و اتاق‌ها از كاغذ ديواري‌هاي متفاوتي پوشيده شده‌اند و طبقه دوم كتابخانه بزرگي دارد كه پر از كتاب است. البته هر گوشه‌اي پر از وسايل صحنه است و هرچه كه بخواهيد در ميان آنها ديده مي‌شود.
افراد پشت صحنه هم كه هركدام مشغول كاري هستند و از درون اتاق صداي مديري و ميرزايي مي‌آيد كه بلند بلند حرف مي‌زنند اما اينكه اين سكانس متعلق به كدام صحنه است، مشخص نيست...
فرصت را مغتم مي‌شمارم تا در اين فاصله سري به نويسندگان بزنم. اما هيچ كدام از نويسندگان در اتاق نيستند. البته برگه‌هاي نامرتب آنها كه روي ميز پخش شده حكايت از اين دارد كه آنها به تازگي اتاق را ترك كرده‌اند و به‌زودي برمي‌گردند.

براي پيداكردنشان سري به اتاق تدوين مي‌زنم. احسان مظفري در اتاقي كه ديوارهاي آن همه سياه شده‌اند و پنجره‌ها هم رنگ زده شده‌اند با جديت مشغول تدوين است. حتي ظرف غذاي ناهارش كه ديگر سرد شده كنارش هست و او به‌قدري مشغول كار است كه حتي با گذشتن ساعت‌ها از ظهر هنوز موفق به خوردن غذا نشده است. او كه در حين صحبت كردن نيز مدام خيره به مانيتورهاي روبه‌رويش است، درباره تدوين كار مي‌گويد: تا به حال حدود 8 قسمت از سريال را آماده كرده‌ايم و گروه در تلاش است تا با كمبود زمان مواجه نشويم و بتوانيم كاري خوب مثل كار قبلي به مخاطبان ارائه بدهيم.

«شصت‌چي» اين بار با آگاهي قبلي كلاهبرداري مي‌كند
خشايار الوند به اتاق نويسندگان برگشته و در ميانه گفت‌وگو با او امير مهدي ژوله نيز سر مي‌رسد. اما به قدري در رساندن متن‌ها به مديري عجله دارد كه قيد گفت‌وگو را مي‌زند و مي‌گويد الان فقط به داستان و آنچه كه بايد بنويسم فكر مي‌كنم و روان نويسش را برمي‌دارد و تند تند شروع به نوشتن مي‌كند.
اما الوند درباره داستان مرد دوهزار چهره حرف‌هاي بيشتري براي گفتن دارد. او معتقد است گروه نويسندگان اين سريال با كارگردان و تهيه كنندگان عقل‌هايشان را سر هم گذاشته‌اند و به موقعيت‌هايي فكر كرده‌اند كه مي‌توان روي آنها دست گذاشت و با آنها شوخي كرد.

او بر اين نكته هم تاكيد مي‌كند كه ما اهل رساندن پيام و آموزش به مخاطب و ... نيستيم و دوست داريم فارغ از زندگي روزمره مخاطب خود را بخندانيم و براي ساعتي هم كه شده او را از دغدغه‌هايش دور كنيم.
الوند درباره نبود پيمان قاسم‌خاني به‌عنوان سرپرست گروه نويسندگان در اين كار مي‌گويد: پيمان قاسم‌خاني درگيري‌هايي مختص خود مانند فيلم سينمايي سن پترزبورگ را داشت و به همين دليل نتوانست با ما همكاري كند. او در كارهاي قبلي اوج و فرود داستان‌ها و نقاط وصلشان را هماهنگ مي‌كرد و در كار نگارش مراقب بود تا ما جايي عقب نمانيم و يا خيلي جلو نزنيم. به هرجهت او در كار جديد نتوانست با مديري همكاري كند و ما بدون حضور او تلاش كرديم تا داستان ها را بدون لطمه بنويسيم.

اين فيلمنامه نويس در ادامه سخنان خود درحاليكه تلاش مي‌كرد تا موقعيت‌ها لو نروند گفت: اين بار مسعود شصت‌چي ناخواسته اشتباهي نمي‌شود و اين بار آگاهانه اقدام به چنين كارهايي مي‌كند.
عبدالرضا شهباززاده مدير توليد سريال نيز اتاقي در طبقه دوم ساختمان به خود اختصاص داده بود و مشغول ساماندهي و تهيه لوكيشن‌هايي بود كه مهران مديري در ادامه كار به آنها احتياج داشت. او معتقد است «مهران مديري» شيوه كار خود را به خوبي بلد است و در ساخت سريال جديد خود به سمت حاشيه نمي‌رود.

وي درباره احتياط مهران مديري در ساخت «مرد دوهزار چهره» با وجود شايعات و سؤتفاهم‌هايي كه پيرامون «مرد هزار چهره» پيش آمد، تصريح كرد: در مملكت ما هر كار طنزي كه ساخته شود، حرف و حديث‌هاي خود را دارد و ما هرقدر هم كه مواظبت كنيم كه خطايي نداشته باشيم، باز هم عده‌اي هستند كه براي مضامين كار حاشيه درست كنند.
مدير توليد مجموعه تلويزيوني «مرد دوهزار چهره» در ادامه گفت: ما در ساخت سريال در چارچوب قوانين، مقررات و اهداف صدا و سيما پيش مي رويم و تلاش مي‌كنيم تا حرف و حديثي در كار پيش نيايد.

وي درباره خطوط قرمز در موقعيت‌ها و ميزان نزديك شدن سريال به اين خطوط نيز اظهار داشت: مهران مديري خطوط قرمز را مي‌شناسد و اين نكات را به خوبي رعايت كرده و تلاش مي‌كند تا از اين لحاظ مشكلي در كار پيش نيايد.
البته شهباز‌زاده در طول صحبت‌هاي خود مدام از علي رضايي جانشين توليد ياد و تشكر مي‌كرد و بر اين باور بود كه اگر تمام گروه هماهنگ و يكدست تلاش نكنند، كار به نتيجه مطلوب نخواهد رسيد.

از سالن كنفرانس تا كله‌پزي
گروه تصويربرداري از آن اتاق كوچك بيرون آمده‌اند و در طبقه همكف كنار راهروي عريضي پوشيده از سنگ مرمر سفيد و در سالني كه كنار اين راهرو قرار دارد مستقر شده‌اند.
مديري لباس ورزشي به تن دارد و برزو ارجمند و علي لك‌پوريان نيز با پوشيدن لباس‌هاي ورزشي آماده‌اند تا در اين سكانس بازي كنند. البته سيامك انصاريان نيز آنجاست و يوسف صيادي نيز به جمع حاضران اضافه شد.
پس زمينه پرده‌اي پر از تبليغات به ديوار زده شده و مديري پشت ميز كنفرانسي نشسته كه روي آن ميكروفن‌هاي بسياري چيده شده است.
اين سكانس مربوط به كنفرانس مطبوعاتي در يكي از داستانهاست كه امير مهدي ژوله آن را نوشته است. مديري مشغول بررسي دكورهاست. ژوله از راه مي‌رسد و متن‌ها را به قول معروف داغ داغ به مديري مي‌دهد. مديري شروع به خواندن مي‌كند و با خواندن آنچه كه ژوله نوشته، از خنده روده‌بر مي‌شود. با هم مشورتي مي‌كنند و مديري با تمرين كوتاهي براي ضبط آماده مي‌شود...
سه، دو، يك ... ضبط ميشه... اين صداي آلاله هاشمي دستيار كارگردان است كه همه را به سكوت فرامي‌خواند و ضبط آغاز مي‌شود... اما هربار يا با خنده مديري و يا با خنده حضار كار متوقف مي‌شود... و در پس هر ديالوگ‌گويي، تغييراتي در ديالوگ به وجود مي‌آيد تا مديري به آنچه كه مي‌خواهد برسد...

از نكته‌هاي قابل توجه در اين سريال سكوت عوامل پشت صحنه و نظم و ترتيبي است كه دارند. آنها با توجه به اينكه صحنه‌ها و ديالوگ‌هاي خنده‌دار و طنزي را مي‌بينند و مي‌شنوند، تلاش مي‌كنند تا لطمه‌اي به كار وارد نكنند و همزمان با كار تصويربرداري در بخشي، گروه ديگري در بخش ديگري مشغول ساخت دكور هستند تا كار تصويربرداري عقب نيافتد.
تصويربرداري در اين دكور حدود يكساعت طول كشيد و وقتي كار آنجا تمام شد، با مغازه كله پزي در همان راهروي عريض مواجه شديم.

دكور يك مغازه كله‌پزي به معناي واقعي!!! جلوي در ورودي مغازه كله پزي يك مهتابي سبز روشن كرده‌ بودند و پشت شيشه برچسب كله‌پزي، زبان و پاچه خودنمايي مي‌كرد. داخل مغازه هم به سبك همه كله پزي‌ها كاسه‌ها روي هم چيده شده‌بودند و كله‌ها و پاچه‌ها روي يك سيني خودنمايي مي‌كردند و بخار داغ روي آنها بلند بود... روي ديوارها هم چند تابلو با محتواي جنگ‌هاي رستم و سهراب چسبانده بودند و پيرمردي سبيل كلفت با كلاه و پيش بندي سفيد مشغول چيدن و مرتب كردن كله و پاچه‌ها بود. ميز و صندلي‌هاي پلاستيكي زرد رنگي هم كنار هم چيده شده بودند و روي آنها تمام مخلفاتي كه روي ميز طباخي‌ها ديده مي‌شود، به چشم مي خورد...

در اين سكانس مهران مديري، برزو ارجمند و علي لك پوريان به همراه سه هنرور بازي داشتند و سكانسي بود كه با توجه به خنديدن‌هاي مكرر مديري، ارجمند و لك پوريان پس ار 19 بار به بار نشست... و از آنجاييكه هر بار قار بود مديري فرياد بلندي بكشد... از بقيه خواهش مي‌كرد تا نخندند اما هربار يا خودش و يا برزو ارجمند خنده‌شان مي‌گرفت و كار به جايي مي رسيد كه گريم ارجمند دوباره ترميم مي‌شد و دوباره و دوباره...

ضبط سكانس مربوط به بخش كله‌پزي كه بوي آن در راهروي سفيد پوشي كه حالا يك مغازه بود پيچيده بود و هوش از سر عوامل پشت صحنه پرانده بود، زمان زيادي به خود اختصاص داد و ساعت حدود 21 بود... اما مهران مديري و گروهش با دقت و وسواس به كار خود مشغول بودند و مديري پس از گرفتن هر سكانس با حضور عوامل به تماشاي آن مي‌نشست و گاهي هم با ديدن آن دسته جمعي مي‌خنديدند... در اين ميان نيز سيد عباس اصفهاني يكي از تصويربرداران گروه از لحظه‌هاي جذاب عكس و گاهي اوقات هم فيلم پشت صحنه مي‌گرفت...

در اين ميان وفا ملك‌زاده مدير روابط عمومي نيز مدام كارهاي مربوط به شبكه سه، تهيه كننده و كارگردان را سامان‌دهي مي‌كرد و دائم به تلفن‌هاي خبرنگاران سمجي پاسخ مي‌گفت كه مانند من مي‌خواستند هرچه زودتر خود را به پشت صحنه اين سريال كه يكي از شانس‌هاي جشنواره نوروزي امسال محسوب مي‌شود، برسانند و صد البته كه بدون همكاري‌ها و صبوري‌هاي خانم ملك‌زاده تهيه اين گزارش ممكن نبود.
ساعت حدود 22 است و مهران مديري و يارانش در كله‌پزي همچنان با بگو و بخند و وسواس مشغول تصويربرداري هستند تا يكي ديگر از آثار شاخص در حوزه طنز، ايام نوروز از تلويزيون به روي آنتن برود...

8:


9:

امسال كه عيد رو با مرد هزار چهره سر كرديم (هم تو انجمن هم پاي تي.وي :دي) ،
همون موقع راحت ميشد فهميد كه ايده ي اصلي تا حدودي از فيلم Catch Me If You Can گرفته شده ، تو اين فيلم دي كاپريو مرد هزار چهره بودش ...
الان با ديدن عكس مربوط به خلبان شدن مديري بيشتر ياد فيلم مذكور ميوفتيم ، و البته اين تيتر كه "«شصت‌چي» اين بار با آگاهي قبلي كلاهبرداري مي‌كند " ؛ خب اگر تفاوت مرد هزار چهره با فيلم «اگه ميتوني منو بگير» در اين بود كه شصتچي ابتدا ناخواسته وارد موقعيت ها مي شد و سادگيش بيشتر چاشني كار بود ، اما به نظر ميرسه در مرد دو هزار چهره فضا بيشتر به اين فيلم نزديك شده و البته هر گونه ارجاع يا هجو فيلم هم ميتونه جذابيت كار رو بالا ببره .
در هر حال اميدوارم شاهد تجربه خوبي باشيم ، در اينصورت به نظرم اين ايده مرد سه هزار چهره رو هم جواب ميده ؛ يه "نود شبي" جمع جور ديگه از مديري كه با حوصله و در طي سه سال پخش شده !!
پ.ن:عجب آسمون ريسموني بافتم :دي

10:


11:

امسال تلویزیون ترکونده
از این سریال باحال تر کلاه قرمزی 3 که از شبکه 2 پخش میشه

12:


13:

جدی ؟؟

اطلاعات بیشتری نداری ؟

14:

بازیگراش کیان ؟

15:

تا انجايي كه من ميدونم باران كوثري با كلاه قرمزي با يه سري از بازيگران مصاحبه ميكنن (فكر كنم امين حيايي هم بود اگه اشتباه نكرده باشم)

16:

جالب بود

_______________________________________
باید خریدارم شوی تا من خریدارت شوم
وز جان و دل یارم شوی تا عاشق زارت شوم
من نیستم چون دیگران بازیچه بازیگران
اول بدام آرم تو را وانگهه گرفتارت شوم

17:


18:

تا انجايي كه من ميدونم باران كوثري با كلاه قرمزي با يه سري از بازيگران مصاحبه ميكنن (فكر كنم امين حيايي هم بود اگه اشتباه نكرده باشم)
+ اینکه:
15 قسمت 30 دقیقه ای هست
به جز حیایی با خمسه و پسیانی و فلانک جنیدی هم میدونم مصاحیه میکنن
راستی به جز کلاه قرمزی و پسر خاله یه عروسک دیگه هم هست که هنوز لو نرفته ! دی:

19:


20:

سري اولش كه خيلي قشنگ بود.
اينم احتمالا بايد خنده دار باشه.

21:


22:

می شه بگی این 5 موضوع چیه؟

23:

این بار با مهران مدیری شروع می شه (ادامه ی دفعه ی قبل ) یا این که می ره بچگی هاش ...

24:


25:

ساعت پخش "مرد دو هزار چهره"
در این مجموعه مدیری در کنار برزو ارجمند، سپند امیرسلیمانی، سیامک انصاری، دریا امینیان، پژمان بازغی، مریم بخشی، سحر زکریا، بیژن بنفشه‌خواه، فلامک جنیدی، رضا فیض‌نوروزی، کیهان ملکی، بیوک میرزایی، فلور نظری، غلامرضا نیکخواه و... بازی می‌کنند.

مجموعه تلویزیونی "مرد دو هزار چهره" به کارگردانی مهران مدیری در ایام نوروز ساعت 22:45 روی آنتن شبکه سه می‌‌رود.
به گزارش مهر، این مجموعه در 13 قسمت 45 دقیقه‌ای به تهیه‌کنندگی مجید و حمید آقاگلیان و بر مبنای فیلمنامه خشایار الوند، مهراب قاسمخانی و امیرمهدی ژوله تهیه می‌شود. در خلاصه داستان "مرد دو هزار چهره" آمده است: مسعود شصتچی کارمند اداره ثبت به طور اتفاقی در جایگاه بعضی از مشاغل مهم قرار می‌گیرد و...
در این مجموعه مدیری در کنار برزو ارجمند، سپند امیرسلیمانی، سیامک انصاری، دریا امینیان، پژمان بازغی، مریم بخشی، سحر زکریا، بیژن بنفشه‌خواه، فلامک جنیدی، رضا فیض‌نوروزی، کیهان ملکی، بیوک میرزایی، فلور نظری، غلامرضا نیکخواه و... بازی می‌کنند.
عوامل پروژه عبارتند از گریم: مهرداد شکرابی، صدابردار: محمد حاتم‌نژاد و حمید گرمابدری، تصویربردار و عکاس: منوچهر عباس اصفهانی، طراح صحنه و لباس: فروزان جلیلی‌فر، مدیر صحنه: حامد دباغ تفرشی، طراح نور: عبادالله به‌افروز، نورپرداز: عباس دهقان، مدیر فنی: حسن مردانی، تدوینگر: احسان مظفری، روابط عمومی: وفا ملکزاده و مدیر تولید: عبدالرضا شهباززاده.
تکرار مجموعه "مرد دو هزار چهره" روز بعد پخش ساعت 14:15 روی آنتن شبکه سه می‌رود.

26:


27:

سلام دوستان...
در این پست میخواستم قسمتی از فیلمنامه ی مرد دو هزار چهره رو با دیالوگ های اون رو قرار بدم که مربوط میشه به قسمت اول داستان...

امیدوارم از این پست لذت ببرید..


داستان توهمی مرد دوهزار چهره
مسعود شصت چی بجای مهران مدیری
هر چه مسعود شصت‌چی اصرار می‌کرد که مهران مدیری نیست،رضا رشیدپور قبول نمی‌کرد...اشک به چشمان مسعود آمده بود،زیرا باز هم برای چندمین بار،اشتباهی گرفته شده بود...رشیدپور او را به زور سوار ماشینش کرد و به استودیو برد...وقتی مسعود وارد استودیو شد،محو تماشایش گردید...همه چیز برایش جدید و عجیب بود...سوالاتش هم برای دیگران خنده‌دار و طنز به نظر می‌آمد و قاه‌قاه می‌خندیدند،به هر حال مهران مدیری یکی از بزرگترین طنازان کشور بود و حتی عطسه ساده او هم برای دیگران خنده‌دار و منظوردار به نظر می‌رسید...
پرسید:این چیه؟...
جواب:پروژکتور رو می‌گی؟...(خنده بلند)...مهران تو واقعا فوق‌العاده‌ای...باز چی تو فکرته؟...جان رضا به من بگو،می‌خوام از همه زودتر باخبر باشم از کارهات،شاید تو مصاحبه امروز به دردم بخوره...
-مصاحبه؟...مگه قراره منو اینجا استخدام کنید؟...من خودم کار دارم...توی یه دفتر ثبت و احوال کار می‌کنم...
- آها...پس این دفعه می‌خوای به ثبت و احوالی‌ها یه حالی بدی...ها؟...ای‌ول...بگو ببینم،دارم از کنجکاوی می‌میرم...
- حال بدهم؟...حال بدهم یعنی چی؟...این لغت مناسبی نیست،زشته...
- اه...مهران،تو رو خدا،لوس‌بازی در نیار دیگه...نیم‌ساعت دیگه باید بریم روی آنتن...
- بریم روی آنتن؟...آخه چه‌جوری اون هم دو نفری بریم روی یه آنتن؟...سوراخ‌سوراخ می‌شیم که...
- مهران جدا که تو محشری...من عاشق این فی‌البداهه طنزگفتنت هستم...باشه،اگه نمی‌خوای فعلا چیزی رو لو بدی،مشکلی نیست...
- چی رو باید لو بدم؟...من که به تو گفتم مسعود شصت‌چی هستم...منو اشتباهی گرفتی...این مدت همه منو اشتباهی می‌گیرند...من اصلا اشتباهی هستم...
- خیلی خب بابا...ببین مهران،جون مادرت نیم‌ساعت جدی باش...ببین،مدیر شبکه تازگیها زوم کرده روی دنیای مجازی و اینترنت...قراره چند تا برنامه در همین ارتباط ساخته بشه...این برنامه‌ای که من مجری‌اش هستم هم به همین موضوع می‌پردازه...
- دنیای مجازی چی هست؟
- مهران تو رو خدا...ای بابا...داشتم می‌گفتم...حالا،تو اولین مهمان برنامه ما هستی...من می‌خوام با تو در مورد نظرت در مورد دنیای مجازی،جایگاهش پیش تو و افکارت و احیانا اینکه آیا تو برنامه‌هایی که قراره بسازی جایی واسه این دنیا در نظر گرفته‌ای یا نه صحبت کنم...
- بابا منو اشتباهی گرفتی...من مسعود شصت‌چی هستم...دنیای حقیقی رو هم کامل نمی‌شناسم،چه برسه به دنیای مجازی...
- ببین مهران،تو اصلا سایت یا وبلاگ داری یا نه؟...
- اینها چی هستند؟...پوشیدنی‌اند یا خوردنی؟...
- (خنده بلند)...وای مهران اشکم دراومد...دیگه نگو،شکمم درد گرفت...حالا داری یا نه؟
- خودت نداری،باز که حرف زشت زدی...
- وای وای...جون مادرت...دلم درد گرفت...(روی زمین غلت می‌زند)...سایت یا وبلاگ داری یا نه؟
- نه...ندارم...
- خب...کاری نداره که...وقت داریم هنوز...درست کردن سایت یه‌کم دردسر داره و وقت‌می‌بره،ولی می‌شه زودی یه وبلاگ درست کرد...بیا بریم سراغ کامپیوتر...کامپیوتر رو که دیگه می‌دونی چیه؟
- آره،من همیشه اطلاعات پرونده‌های ثبت و احوال رو تو اون وارد می‌کنم...
- باز شروع شد...بی‌خیال...خب...ببین...ما چند تا سرویس ارائه دهنده وبلاگ داریم...فکر کنم با توجه به اینکه تو غیر از طنز چیزی تو ذهنت نیست و ضمنا نمی‌تونی خودت رو مودب نگه داری،بهترین سرویسی که برات مناسبه بلاگ‌اسکای هست...
- تو هم با این سرویس‌هات و کلمات قلمبه‌سلمبه‌ات دهن ما رو سرویس کردی...وای وای،ببخشید لغت زشتی رو بکار بردم...
- وای مهران،کاش دوربین رو روشن کرده بودم و این حرفهات رو ضبط می‌کردم...واقعا فوق‌العاده‌ای...
- ...
- خب،حالا باید اول یه اسم واسه وبلاگت انتخاب کنیم...
- من که نفهمیدم این چیه و به چه درد می‌خوره...من شبها زیاد توی توهم و خواب و بیداری،کابوس و چیزهای چرت‌ و پرت می‌بینم،ولی این از همه اونها چرت و پرت و توهم‌انگیزتره...
- ای‌ول...ای‌ول...خودشه...توهم شبانه...بهتر از این نمی‌شه...خب حالا بیا تا بهت یاد بدم که با این چی‌کار می‌کنند و چطوری می‌شه باهاش کار کرد...
و در عرض بیست دقیقه رشیدپور به مسعود وبلاگ‌نویسی را یاد داد...مسعود کم‌کم از وبلاگ خوشش آمد و یک مقدار با کامپیوتر کار کرد...
- آقای رشیدپور،ببخشید،بی‌ادبیه، لاب به روتون،روم به دیوار،دستشویی کجاست؟
- وای،خیلی باحال گفتی...کاش می‌شد هر روز می‌تونستم ببینمت...اون‌جاست...زود کارت رو انجام بده،۵ دقیقه بیشتر وقت نداریم...
- کارم؟...مگه اونجا هم کاری وجود داره؟...
- وای مهران...بی‌خیال...زود باش...
- باشه...
وقتی مسعود داخل دستشویی شد،شیر آب را باز کرد و آبی به صورتش پاشید و به عکس خودش در آینه خیره شد...
- مسعود...این دفعه دیگه نه...دیگه بسه...باز که نمی‌خوای یه ماجرا و دردسر جدید رو شروع کنی؟...باید از اینجا فرار کنی...آره باید فرار کنم...
و در دستشویی را باز کرد...

مسعود در را یواش باز کرد و با احتیاط به بیرون نگریست...کسی را ندید...به سمت خروجی ساختمان رفت...ناگهان یک نفر صدایش کرد:
- کجا می‌رید آقای مدیری؟
- من چه می‌دونم آقای مدیری کجا این کار رو انجام می‌ده؟...شما چه سوالات زشتی رو از آدم می‌پرسی!
- چه جالب،شما از این شوخی‌ها هم بلد هستین؟!...جالب بود...خیلی خب،کجا دارید می‌روید؟برنامه الآن قراره شروع بشه...
- یه لحظه بیرون کار دارم،زود می‌آیم...
- باشه...
وقتی در را باز کرد،کسی را دید که بسیار شبیه خودش بود و داشت نزدیک ساختمان می‌شد...فهمید که او همان آقای مدیری است...پشت تابلویی که همان کنار در بود قایم شد،تا مدیری وارد ساختمان شود...وقتی که مدیری وارد ساختمان شد،مسعود صدایی را شنید:
- وای آقای مدیری چه زود لباستون رو عوض کردین؟...کجا این کار رو انجام دادین؟
- من لباسم رو کجا عوض کردم؟...تازگیها توی جام‌جم اینجوری سلام می‌کنند؟
- وای نه...آخه شما همین یک دقیقه پیش یه لباس دیگه تنتون بود...
- لباس دیگه؟...شما حالتون خوبه؟...رضا کجاست؟...
...
مسعود خیالش از بابت مدیری راحت شد...به شتاب از ساختمان دور شد و از جلوی نگهبانی هم رد شد و وارد خیابان ولی‌عصر گردید...موفق باشید...
فــــــــــــــــرزاد

28:


29:


30:


31:

اینطوری که معلومه مهران مدیری با همون کاراکتر پارسالی ظاهر شده و از یکطرف کلاه قرمزی هم بعد از چند سال دوباره امسال عید برگشته ....بنظر امسال عید یکنو بازگشت به کاراکترهای طنز گذشته رو یا شاید ایستایی در ورطه شخصیت سازی طنز رو شاهد هستیم .

32:


33:
34:


35:

اولین قسمتش یک فروردینه؟

36:

پايان كار مديري در ورزشگاه اكباتان
تصويربرداري بخش‌هاي ورزشي سريال مرد دوهزار چهره به پايان رسيد
خبرگزاري فارس: تصويربرداري بخش‌هاي ورزشي مربوط به مجموعه تلويزيوني مرد دوهزار چهره در ورزشگاه اكباتان به پايان رسيد.

به گزارش خبرگزاري فارس، مهران مديري از ورزشگاه اكباتان به لوكيشن اصلي سريال مرد دوهزار چهره واقع در ولنجك برگشت و به‌زودي به خانه‌اي قديمي مي‌رود تا موقعيت چهارمي كه مسعود شصت‌چي درگير آن است، به تصوير بكشد.
تا به حال بازيگراني نظير محمدرضا هدايتي، اميد زندگاني، ‌سحر جعفري جوزاني، شايان احدي‌فر، شادي احدي‌فر و شيما اسدي به بازيگران اين سريال اضافه شده‌اند.
سريال «مرد دوهزار چهره» در 15قسمت 45دقيقه‌اي ساخته خواهد شد و تا به حال سه موقعيت از پنج موقعيتي كه شصت‌چي درگير آنهاست، تصوير شده كه يكي از آنها مربي شدن وي است كه تصويربرداري آن در ورزشگاه باشگاه راه آهن تهران واقع در اكباتان به پايان رسيد.
12 قسمت از اين سريال براي پخش آماده شده است.
تا به حال در اين سريال كه مانند مرد هزار چهره شخصيت اصلي آن مهران مديري است، بازيگراني نظير سپند اميرسليماني، شقايق جودت، سحر جعفري‌جوزاني، اميد روحاني، سحر زكريا، پروين قائم مقامي، هادي كاظمي، شايان احدي‌فر، كيهان ملكي، غلامرضا نيكخواه، سام نوري، محمد رضا هدايتي، بيژن بنفشه‌خواه، عارف لرستاني، سيامك انصاري، پژمان بازغي، رضا فيض نوروزي و فلامك جنيدي ايفاي نقش كرده‌اند.
به گزارش فارس، داستان‌هاي مجموعه تلويزيوني «مرد دوهزار چهره» در ادامه «مرد هزار چهره» است و اين بار «مسعود شصت‌چي» درگير پنج موقعيت‌ جديد مي‌شود كه هر موقعيت در سه قسمت به تصوير درخواهد آمد.37:


38:

طنز فقط رضا عطاران.
مدیری سفارشی می سازه ( با ظرافت تمام نکاتی رو که رژیم می خواد مطرح می کنه با نتیجه گیری دلخواه اونها . یادتون میاد چه جوری تحصن نماینده های مجلس ششم رو مسخره کرد؟ ممکنه کسی بگه مجبور بود. من این حرفو رد می کنم. آدم ممکنه مجبور باشه سانسور رو رعایت کنه اما مجبور به خوش رقصی نیست ). اگر از سریال هاش جواد رضویان ( داود برره ای ) و رضا شفیعی جم ( بامشاد + قل مراد+... ) رو حذف کنین قابل دیدن برای بار دوم نیستن.
مرد دو هزار چهره هم سریالِ سخیفی خواهد بود با همون هنرپیشه های دردناک همیشگی ( ساعد هدایتی ، شقایق دهقان ، سحر جعفری جوزانی و ... ) و نقش اول که همیشه متعلق به خود آقای مدیریه. امیدوارم توش تبلیغ ماکارونی و گچ و صابون و ... رو حداقل فاکتور بگیره.
ضمنا سعیدآقاخانی داره برای نوروز سریال می سازه که شنیدم داستان قشنگی داره.

39:


40:
بله طنز فقط رضا عطاران! طنز فقط دلقک بازی!

مدیری همیشه با یه گروه خاص کار میکنه؟ خوب عطاران هم همین ویژگی رو داره. حمید لولایی - علی صادقی و 3-4 نفر دیگه که اسمشون یادم نیست همیشه تو سریال های عطاران حضور داشتن. خیلی از کارگردان های بزرگ دنیا همیشه یه گروه خاص دارن که کار با اونا براشون راحت تره.

در ضمن وقتی مدیری میبینه با همین گروه همه از سریال هاش لذت میبرن چرا باید بیاد عوضش کنه؟

میدونم مخالف مهران مدیری هستی ولی اینکه میگی مدیری سفارشی میسازه و تبلیغ شامپو میکنه و.... زائیده ی فکر خودته و حقیقت یه چیز دیگست. بهت پیشنهاد میکنم مرد دو هزار چهره رو ببینی چون یکی از بهترین سریال های طنزی هست که تو این چند سال اخیر ساخته شده.

41:


42:

هردوتاییشون عالی هستند
هنوز هم وقتی ساعت خوش یادم میاد خندم میگیره همه تو اون سریال حضور داشتن ویکی از به یاد ماندنی ترین سریالها بود

43:


44:

سلام

سایتی هست که این سریال رو با کیفیت بالا بزتره واسه دانلود؟

45:

سلام
از شنبه ساعت 23 نشون میده.

46:


47:

Tv اعلام کرد که ساعت 11 پخش میشه!

48:


49:

شما بذار اول سریال از تلویزیون پخش بشه بعد برو سراغ دانلودش,انگار می خوای بزنی رو دست صدا و سیماها

در مورد مدیری هم من قبولش دارم نگفتم مخالفشم ولی نسبت به عطاران سفارشی می سازه و البته تبلیغ اجناس هم زیاد می کنه ولی عطاران اصلا سفارشی نمی سازه مثل همین سریال ماه رمضون اگه سفارشی بود این همه روحانیون و نمایندگان اعتراض نمی کردن که پخش نشه در ضمن سوژه های عطاران به واقعیت های جامعه و درد های اون نزدیکتره ولی مدیری بیشتر فانتزیه تا واقعی.

50:

اینو ولش کن .اینجا در باره یک سریال خاص هست نه کارگردان ها

51:

تو قسمت خلبان شدنش یجا هست داره با هواپیما رالی میره خدا وکیلی انگار داره nfs بازی میکنه ته خندس بهترین قسمت باید همین خلبان شدنش باشه در کل فکر کنم تمام فکرا با ایده هایی که توقسمت قبلی نتونسته بود به هر دلیلی اجرا کنه رو دو باره استفاده کرده مثلا خودش تو شب شیشه ای گفته بود قراره پروین بیاد و اشتباهی مربی بشه و به جای خود مهران مدیری که تو قسمت قبلی سکانس اخر بود

52:


53:

به نظرم مربی فوتبال شدنش میترکونه !!!

54:


55:

من امیدوارم جنبه ی مردم بالا باشه و مثل پارسال نرن شکایت کنن.این مسخره بازیها یعنی چی آخه؟ شوخیه دیگه.آدم نباید اینقدر جدی باشه تا با شغلش شوخی میکنن جبهه گیری کنه و بره تو شیکم بقیه

56:


57:

کلا کار طنز یعنی انتقاد...حالا این انتقاد میتونه از هرکی باشه
دکتر و مهندس و مربی فوتبال و....ایشالا که امسال همه ی ما مردم یکسال بزرگتر از پارسال شده باشیم.

58:


59:

3000 جهره هم می سازه؟

60:

سلام
ولی به نظر من این قسمت مربی شدنش آخرین رتبه ها رو میاره !
از اون دادش تو تبلیغش معلومه که مثل پلیس شدنش فقط داد می زنه و دیگر هیچ .
منم می گم خلبان بشه خیلی باحال می شه .
تو نقش مهران مدیری هم باشه باحاله .
3000 جهره هم می سازه؟
به نظر من که نه .
چون دیگه تکراری می شه و مردم خسته می شن از بس چهره می بینن .
منظورم از اینکه تکراری می شه این بود که موضوعش رو دیگه نباید زیاد کش بده تا مردم خسته بشن .
البتّه مهران مدیری خیلی باهوشه و میدونه داره چی کار میکنه .
من امیدوارم جنبه ی مردم بالا باشه و مثل پارسال نرن شکایت کنن.این مسخره بازیها یعنی چی آخه؟ شوخیه دیگه.آدم نباید اینقدر جدی باشه تا با شغلش شوخی میکنن جبهه گیری کنه و بره تو شیکم بقیه
در این باره هم کاملاً مؤافقم .
نمیدونم چجوریه همه به مدیری گیر میدن .
یه دفعه به پاورچین ؛ یه دفعه شب های برره ؛ یه دفعه باغ مظفّر ( که به خاطر تبلیغات کمی از جذّابیّتش پرید ! ) و یه دفعه هم مرد هزار چهره و امسال هم که امیدوارم این اتّفاق نیفته مرد 2 هزار چهره .
اینا نظرای من بودن .
خدانگهدار

61:

من عاشق این اثار مهران مدیری هستم . واقعا کارای مهران مدیری همشون شاهکارند. امیدوارم این مرد دوهزار چهره امسال بترکونه.

62:

همه امیدوارند یترکونه !
البتّه از اوّلشم که خبر پخش شدنش به من رسید مطمئن بودم که می ترکونه .
ببینیم و تعریف کنیم .
به نظر من مهران مدیری می تونه تا مرد 100 هزار چهره هم ادامه بده ولی نمی ده .
چون نمی خواد مثل مهران غفوریان با اون زیر آسمان شهر 3 یه جورایی گند بزنه .
برای همین هم موضوعاش با هم فرق داره .
معمولاً هم دو تا دو تا می سازه .
پاورچین و شب های برره . مرد هزار و دو هزار چهره که البتّه بینشون یه سری سریال دیگه هم ساخته بود ولی بازم اینا رو به هم ربط داده بود .

63:

همونطور که خودشم گفته بود این موضوع برای کار پتانسیل بالایی داره حتی برای نود قسمتی البته درسته ممکنه قضیه پریدن از این شغل به اون شغل درکل برای نود قسمتی لوس بشه اما اینم یکی از خواص طنزه
در کل همه میدونیم که بعد 2000 چهره 3000 در کار نخواهد بود و امتیاز سریال عیدو سال دیگه به موضوعات دیگه میدن

64:

سلام
اسم اسپانسره تیمه رو دیدین؟
اسمش سیکاده!!!
سیکاد!!

65:

متاسفانه امروز هم طنز مرد هزار چهره پخش نخواهد شد نه تنها مرد هزار چهره بلکه اشک ها و لبخند ها و کلاه قرمزی و عید امسال هم پخش نخواهد شد دلیلش مرگ این زن خمینی هست. تبریک میگم از این به بعد همیشه اول فروردین عزا خواهد بود.

66:


67:

خواهشا بحث رو سیاسی نکنید..و اینکه امسال اینجوری شد که منم راضی به این کار عمومی نبودم ..ولی چه کنیم که تلویزیونمون کلا دولتی و کاریشم نمیشه کرد.....
ایشالله از فرداشب شروع کنیم به بحث در مورد مرد دوهزار چهره که به نظر خیلی عالی میاد البته نباید سریال اشکها و لبخندها با حضور جذاب مهدی هاشمی و گوهر خیراندیش رو در نظر نگرفت ولی چه کنیم که چه بخوایم چه نخوایم مهران مدیری یکی از پرطرفدارترین بازیگران ایرانه...

68:


69:

سلام
امشب اولین قسمت ساعت 22.20 شروع میشه.
ان شاالله تا اون موقع کسی نمیره!

70:


71:

جون من امشب ميده ؟؟؟!!!
حالا چرا 22.20 ؟؟؟
آها چون فوتبال داره !!!

72:


73:

آقا من نمیدونم که فیلما به چه ترتیب میذارن؟
اول چه شبکه ای؟بعد چی؟بعد چی؟...............من آمار هیچ کودوم رو ندارم.میشه لطفا کنید برام بذارید؟

74:

معمولا سريال هاي طنز توي قسمت اول زياد جالب نيستن ولي اين يكي بهتر بود ... جالب بود

75:

غير از مهران مديري،‌ همه بد بازي كردن. مخصوصا مادرش

76:


77:

فقط پدر سحر ! خیلی قشنگ بازی میکنه ! پدر خوده مدیری هم باحاله ! مخصوصا وقتی فال میخونه !

البته اینم اضافه کنم ! منظورم کلی بود یعنی 1000 چهره !

کلا بدک نیست !

78:


79:

اوج مسخره بازی رو نشون داد. هیچکدوم هم قشنگ بازی نکردند.

امتیاز من : 10- از 10

80:


81:

سخت نگیرید.خوب میشه.معمولا اوایل اینطوریه!

82:


83:

به نظر قراره خیلی ضعیف تر از ۱۰۰۰ چهره باشه !!!

84:


85:

خیلی ضد حال خوردم. امیدوارم بهتر بشه.

86:


87:

این قدر زود قضاوت نکنید قسمت اول پارسالو یادتون بیاد . بعدم مدیری میخواد یعنی به نظر خودش یه دلیل منطقی برای ادامه به مخاطب داده باشه که بعدا همین منتقدا میگن چی شد بعد از زندان و ازادی یهو پرید تو یه شخصیت دیگه مگر براش عبرت نشد بعدشم مدیری خودشم شعور داره میدونه این قسمتش زیاد جالب نشده با این حال اونو میاره جلو بیننده تا مجبور نشه جواب سوال بالا رو با هزار دلیلو مدرک بده که یه همچین قسمتی اگه می ساختیم مخاطب خوشش نمیمد

88:


89:

خود شخص آقای مهران مدیری خیلی قشنگ بازی می کنند.

90:


91:

بابا پارسالم از قسمت سوم چهارم خيلي خنده شد !!!
آخرش خدا بود !!! آب براش آود داغ بود گفت نعلبكي بيار !!!
مرديم !!! خيلي باحال بود !!! پشت صحنه هم كه حرف نداشت ...

92:


93:

کاشکی یه نفر توضیح میداد

94:

بچه ها ، من دسترسی به شبکه 3 ایران ندارم ، چطوری میتونم سریال رو دانلود کنم !؟

95:

دانلود قسمت اول با لينك مستقيم:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پسوورد:(فاصله برداشته شود)
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

96:

سهمون طور که یکی از دوستان گفتن به نظر من بهتر هست زود قضاوت نکنیم تازه قسمت اولش که خوب بود کلا کار های مهران مدیری به نظ رمن از قسمت3 بهتر میشه شب های برره یادتون نیست یا همین مرد هزار چهره.

97:

فکر می کنم دلیل این همه ضدحال خوردن این باشه که موضوع رو می دونیم ولی خوب درسته بهتر بود موضوع جدید بود ولی بهتره فراموش نکنیم مهران مدیری کارش رو خوب بلده

98:

هنوز نرفته توي قسمت شغل ها و سوتي هايي كه ميده ... يه خورده صبر داشته باشيد

99:


100:

دوستان عزیز...
هنوز خیلی برای قضاوت زوده...
در ضمن از مدیران میخوام فعلا از گذاشتن نظرسنجی برای سریال خودداری کنند...
متشکرم...

101:


102:

اونجایی که تو بازداشتگاه پژمان بازغی ازش پرسید چرا از اداره ی ثبت و احوال اخراجت کردن؟تو که حبست رو کشیده بودی؟قاضی هم بخشیده بودت؟بعد مدیری جواب داد:
اینو دیگه نمیدونم باید برین از خودشون بپرسین.
اگه یادتون باشه تو مرد هزار چهره ازاین سریال شکایت های بسیاری شد یکیش هم همین اداره ی ثبت و احوال بود.
حالا اینجا منظور مهران مدیری اینه که همه منو بخشیدن این اداره ی ثبت و احوال ول نکرده.این برداشت من بود
موفق باشید.

103:

شما ها چقدر از این سریال بد گفتین ... من که کلی خندیدم ، اونجاش هم که میگه خواهر ندارم ولی یک دونه مادر دارم خیلی خندیدیم ... خیلی به نظر من جالبه

104:


105:

یک سوتی این سریال داشت.من که در شیرازم دیدم که در مهرام مدیری در راه برگشت به شیراز سوار اتوبوس بود.بعدش یک دفعه از تونل اومد بیرون!!!اخه جاده ی تهران به شیراز که تونل نداره!!!من خودم رفتم

106:

ثبا احوال شيراز دقيقا به همون بهم ريختگي هي بود كه نشون داده بودن.خودم رفتم ديدم،هم ديگه رو هم آقاي شصت چي صدا مي زدم اونجا

107:


108:

دست شما درد نکنه.خودم فهمیدم
ولی یه چیزی که من تو مرد 1000 و 2000 چهره خوشم میاد اینه که نقش بچه سوسولا خیلی به مهران مدیری میاد و خیلی خوب بازی میکنه نقش یه بچه سوسول رو

109:

مرد دو هزار چهره واقعا طنز اجتماعی فوق العاده ای نسبت به هزار چهره داره..
طنزی که واقعیتها در اون بیشتر ...
در همین قسمت اولی سکانسهای برتر زیادی داشت...
که یکیش همینی بود که بخاطر سوء سابقه مجبور میشه به سمت نقش بازی کردن و مهران مدیری بودن بره!!

110:


111:

چه باحال ، تکیه کلامشون این به به نیست؟
_____
اونجا بود که داشت چیز پاک میکرد تو دایره ، هی میپاشید اینور اونور و اونجا که پدرش میگفت این حافظ دیگه خوب کار نمیکنه باید کم کم برم تو کار سعدی خیلی خنده دار بود.... این مادرش هم پایه خندس...

112:


113:

به نظر من که شروع فيلم اين قدرها هم که ميگين بد نبود . اتفاقا جالب هم بود . مخصوصا اون صحنه بيدار کردن مسعود از خواب توسط مادرش . قيافه و حرکات بي صداي آقاي مديري . کلا خيلي فوق العاده بازي مي کنه . مخصوصا پدرش .
ولي فقط اميدوارم بذارن درست و حسابي پخش بشه . مرد هزار چهره که يادتونه . شب که پخش ميشه يه ذره از قبل سانسور شده . بعد فرداش که ميخوان تکرارشو پخش کنن ميان يه کمه ديگه سانسور ميکنن . کلا علاقه ي مضاعفي دارن به اين کار .

114:


115:

فيلمبردار
سعيد عباس اصفهاني
منوچهر عباس اصفهاني
كارگردان
مهران مديري
نويسنده
محراب قاسم خاني
خشا يار الوند
بازيگر
يوسف صيادي

دریا امینیان
بهاره ریاحی
عباس نائی
امید روحانی
پژمان بازغی،کیهان ملکی
ژاله شعاری
رضابرزگر
امیرحسین کلانتری
صدرالدین حجازی
غلامرضا نیکخواه
هادی عطایی
نوید خداشناس
سام نوری
رضا فيض نوروزي
عارف لرستاني
بيژن بنفشه خواه
بيوك ميرزايي
الهام شعباني
شقايق جودت
پروين قائم مقامي
سحر زكريا
مهران مديري
سيامك انصاري
علي لك پوريان
محمود سالاروند
قاسم طاهراحمدي
مريم بخشي
محمد مجدزاده طباطبائي
فلامك جنيدي
فلور نظري

تهيه كننده
مجيد آقاگليان
حميد آقاگليان
طراح گريم/چهره پرداز
مهرداد شكرابي
عكاس
سعيد عباس اصفهاني
صدابردار
محمد حاتم نژاد
حميد گرمابدري

116:

يوسف صيادى در نقش رضا عنايتى

تصويربردارى بخش ورزشى مجموعه مرد دو هزار چهره در ورزشگاه اكباتان به پايان رسيد.
در اين مجموعه طنز مسعود شصت چى كه نقش آن را مهران مديرى برعهده دارد سرمربى تيمى سبزپوش مى شود كه در مسابقات مهمى قرار است بازى كند. در اين تيم هم بازيكنانى حضور دارند كه گريم آنها شباهت زيادى به بازيكنان سرشناس استقلال و پرسپوليس دارد.


در اين مجموعه يوسف صيادى قرار است نقش رضا عنايتى را بازى كند و براى تيمش گل بزند. البته در كنار رضا عنايتى، چهره هاى ديگرى مثل عليرضا واحدى نيكبخت، حسين كاظمى و... هم به چشم مى خورد.

117:


این مسئله رو دقیقا میشه توی باغ مظفر دید که تا قسمت سوم خیلی به کارای قبل مدیری از نظر طنز شباهت نداشت

118:

خوب اولاش بود نمیشه زیاد انتظار داشت ولی کلا کارش جالبه.اگه بخوایم دقیق شیم تک تک حرکاتش معنی داره و اعتراض آمیز.طنزش هم که بیسته!!تا حالا کسی نتونسته با ساده ترین حرکات انقد عالی طنز کار کنه(البته تو ایران!).من که هم بازیشو میپسندم و هم محتوای کارها شو.خیلیا طنزو با مسخره کردن و هذل اشتباه گرفتن.ولی مهران مدیری با طنز رو به معنای واقعیش با عقایدش قاطی میکنه و یه کار عالی مثل مرد 1000 چهره و 2000 چهره در میاد!

119:

قسمت اول که زیاد جالب نبود
امیدوارم از امشب دیگه درست بشه


اون برای برنامه های 90 شبی هست که سریال باید کم کم بین مردم جا بیفته
نه وقتی برنامه 15 قسمتی هست

120:

امشب قشنگتر از دیشب بود .....
کم کم داره سوتی دادن های مسعود شصت چی شروع میشه .......

121:


122:

خيلي باحال بود !!! البته من تمام كارهاي مديري رو دوست دارم !!!
واقعا فوق العادس !!!اونجا كه يارو ميگفت شما كلاهبرداري گرفتنت زندان بود هي ميگفت شما لطف دارين خجالتم ندين خيلي باحال بود !!!
واي اونجا كه پژمان بازغي بهش ميگفت اون آقا به مهران مديري گفت زنگ بزن تو چرا زنگ زدي اينم هي ميگفت زشت بود اگه زنگ نميزدم قول داده بودم !!!

123:

به نظر من هم دیشبش قشنگ بود هم امشبش
خیلی خندیدیم
مخصوصا اونجایی که اون یارو و مدیری سر کار از پله ها با هم دعوا کردن

124:

نسبت به دیشب بهتر بود
باز هم نسبت به مرد هزار چهره چیزخاصی نبود
اما به نظر بهتر میشه
حد اقل با مقایسه ی برنامه دیشب و امشب میشه به این نتیجه رسید

125:

خیلی بهتر از دیشب بود...
و البته هنوز تا اون جایی که هممون میخوایم چند شب مونده...

126:

امشب باحال نبود! اون سکانسی که رفته بود استخدام شه از اونجایی که با یارو تو راهپله مسابقه می ده تا اونجایی که رئیسه میاد تحویلش می گره و بعد ضایش می کنه عینا از رو یکی از فیلمای جیم کری تقلید شده بود!
اونجایی هم که تو اتاق بازجویی داشت ادا در میاورد از رو مستر بین تقلید کرده بود
اصلا حال نکردم

127:

اینم یه تیکه از قسمت اولش . جایی که باباش بهش میگه :

آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا
بیشعور حالا که من افتاده ام از پا چرا

کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

128:

واقعا امشبش خوب بود ولی هنوز برای عالی شدن جا داره. من معرفی بازیگرارو (تیتراژ اغازین) قسمت قبل ندیده بودم خیلی خدا ساختن نیمرخ کامل بازیگرا واقعا ته خندس مخصوصا اینکه 2 تا 2 تا با هم نشون میده

129:

خيلي بهتر شده ... اونجا كه ميگفتن ميخوام بريم رو آنتن ، مديري هي آسمون رو نيگاه ميكرد

130:


131:

موسیقی متنش رو دقت کنید...
موسیقیه کلاسیکش یه جورایی آدمو یاد کارای کمدی کلاسیک غرب میندازه...
خیلی زرنگه...میدونه چه جوری مخاطبو تحت تاثیر قرار بده.

132:


133:

آره
کلا" خیلی از موسیقی های متنی که توی این سریال توی 2 قسمت شنیدیم
کارای کلاسیک بودن

134:


135:


خب برو به مهران مدیری بگو که از همون ثانیه اول قسمت اول شروع کنه بره اصل داستان رو ببره جلو دوربین بدون مقدمه و هیچ چیزی !!!! :d


136:

کارهای مهران مدیری همیشه اوایلش زیاد جالب نیست و حتی در بعشی موارد افتضاح هم هست ولی کم کم میفته رو غلطک و جالب میشه همه کارهاش رو که نگاه کنید از همون جنگ 77 تا الان. که البته این کار هم اوایلش بد نبود ولی عالی هم نبود به قسمت های دیدنی سریال هنوز نرسیدیم
البته یه فرق مرد 2 هزار چهره با هزار چهره اینه که پارسال مسعود شصت چی ناخواسته وارد اون ماجراها میشد ولی امسال خودش هم دوست داره وارد این داستان ها بشه.

بله جاده هراز بود.

137:


138:

یک سوتی هم که من از فیلم برداری گرفتم این بود که تو شب وقتی داشت اتوبوس رد میشد چراغ راهنمای ماشینی که کنار جاده توقف کرده بود تا این ها از اتوبوس فیلم بگیرن تو کادر دوربین افتاده بود

139:

مهران مدیری هر وقت یه سریال طنز می سازه باید رو فرهنگ کشور تاثیر بذاره. تا حالا دقت کردین؟

140:


141:

طنزش خیلی معنی داره.اونجا که داشت تو اینه نگاه میکرد و عینکش رو برداشت من تو دلم به جاش گفتم حالا که این طور شد واقعا کلاهبردار میشم.

142:


143:

اره واقعا معنی دار هست منم چنین تصوری کردم که یه ادم به خاطر مشکلات زندگی هست که دست به چنین کارایی میزنه و دلیل اصلیش هم همین مردم هستن وقتی این سریالو میبینم نمیدونم چرا یاد داستان جوجه اردک زشت میفتم که چطور باهاش رفتار میکردن حکایت همین مسعود بدبخت هست یه چیزی که دیروز برام خیلی جالب بود اونجا بود که مرده ده تا سکه داد به مهران مدیری تا بیاد برنامه رو اجرا کنه مهران مدیری به خودشم رحم نکرد و این جور چیزا رو گفت که تو پشت صحه ها هست واقعا جالب بود اینم برای اونایی که مدام میگفتن چرا این مهران مدیری انقدر از همه انتقاد میکنه بدبخت خودش از خودش هم انتقاد کرد.

144:


145:

آره منم اون تیکه رو خیلی حال کردم و خندیدمتو خونه به جز من هیچکی نگرفت چی شد!!
مهران مدیری هر وقت یه سریال طنز می سازه باید رو فرهنگ کشور تاثیر بذاره. تا حالا دقت کردین؟
آره اون سال سر شب های برره چه بلوایی شد!

146:


حالا امسال که طیف مخاطبی که داره بهشون گیر میده به طور رسمی از کارگردانا شروع شدش ببینیم به چند دسته گیر میده توی این 15 روز :d:d:d


147:

اون قسمتی که مسعود شصتچی میره پیش پدر سحر و هی می گه سحر خانوم خوب هستن؟

و پدر سحر می گه اون دیگه نمی خواد با تو ازدواج کنه ،
پدر سحر میگه بیا با هم یه شرکت هرمی درست کنیم وقتی وضعت خوب شد سحر خودش میفته رو پاهات

آقا این حرفا چیه میفته رو پاهات چیه بگو میفته به پات

)))))))

148:


149:

از معنی دار بودن که شکی توش نیست اونجا تو اتوبوس که میگه برای سلامتی مدیری یه کف مرتب هم با حال بود اخه معمولا صلوات میفرسن

150:


151:

آره
خیلی کم (توی تلوزیون حد اقل) دیدیم که کف بزنن به جا صلوات

حالا امسال که طیف مخاطبی که داره بهشون گیر میده به طور رسمی از کارگردانا شروع شدش ببینیم به چند دسته گیر میده توی این 15 روز :d:d:d


ایده خوبی هست
اینطوری دیگه شاید بعد از اتمام سریال کمتر صنف های مختلف به سریال اعتراض کنن که چرا فلان شغل اونطوری بود!!

152:

آره !
مث اون قسمتی که تو اتوبوس بود طرف گفت راسته میگن مدیری کلاس میزاره و راننده داره و اینا ... : دی

153:

این دو قسمت که به نظر من از دو قسمت اول مرد هزار چهره خیلی بهتر بود
توی اون سریال قسمت اول و دوم خیلی ضعیف بود ولی توی این مدیری از همین اول میخ و محکم کوبیدش
مخصوصا اون صحنه ی عروسی و بعدش که واقعا تاثیر گذار بود و ادم رو قانع میکرد

154:

دوستان کسی میدونه موسیقی متن دیشبش که قطعه پیانو و و یولون بود اثر کیه؟

155:

اگه کسی می دونه بره اینجا:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

156:

دوستان اینکه میگن مهران مدیری رو دزدیدنش صحت داره؟

157:

شـــــــــــایــــــــعــ ـــه

158:

امشب خیلی جالب نبود...
چون درباره زندگی خودش بود خیلی به بقیه ربطی نداشت...

159:

سلام.
اگه میشد تایمر پخش هر شب این یه کمی بیشتر بود خیلی خیلی بهتر بود.
+ زیاد هم مال امروز بد نبود.

160:


161:

اتفاقا امشب خیلی جالب بود
نسبت به دیشب که خیلی بهتر بود ولی خب انتظار بیشتر از این حرفاست
اگه همین روند روبه جلو رو داشته باشه عالیه

162:

اتفاقا امشب خیلی جالب بود
سلام ..

امشب ، اون قسمتی که میگفتن : " نه ، معلما ناراحت میشن ، پزشکا ناراحت میشن و ..." ، ته تیکه بود : دی ..
اینو خیلی خوب اومده بود ..
دو قدم مانده به صبحش هم جالب بود : دی ..

یا حق


163:


164:


کاملااااااااااااا تایید میشه....

رسما تیکه بود. تیکه تمام عیار....

آخه خودش هم در مثلث شیشه ای که از شبکه تهران پخش میشد (سال پیش) دقیقا همین حرف را زده بود...........

حالا اینجا توی فیلم هم آوردش......

165:


166:

نمی دونم چرا من هر وقت پشت صحنه ی فیلم های مهران مدیری رو میبینم حرسم می گیره...آخه وقتی بقیه می خندن یا سوتی می دن،انقدر چپ چپ نگاه می کنه که یارو سکته می کنه...ولی خودش راحت بلند بلند می خنده....
امشب هم جالب بود....مخصوصا اون قسمتی که می گفت با آب پرتقال خوابش می پره)

167:


از باخ بود

168:

زوجی که قصد اخاذی و روبودن مهران مدیری (مرد دوهزار چهره) را داشتند توسط ماموران پلیس شناسایی و دستگیری شدند.....
ادامه در:
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

169:

اقا ولی به هرچی منتقده توهین کرد یعنی اون حرفه اخرشو به یارو از ته دل زد که شغل منتقدی چیه . راستی این زندگیه واقعی مدیری بود من از زندگیش زیاد خوشم نیومد . اونجا هم که داشت مارو توصیف میکرد باحال بود بازوغی جولو خودشو گرفته بود که نخنده

170:


171:

امشب اون تیکه ش جالب بود که با دوربین اینور و اونور میرفت من که ترکیدم از خنده.

172:


173:

من نمیدونم چرا هیچ وقت خندم نمیگیره؟هر وقت فیلم طنز میبینم اصلا خندم نمیگیره.ولی این کارای مهران مدیری رو میپسندم.یه لبخندی بر لبانمان مینشیندفقط خیلی بده که دیگه از اون به به،به به گفتن ها خبری نیست.

174:

بچه ها اون آهنگی که تو قسمت دوم پخش شد (تو ضد حال عروسی) رو کسی نمی شناسه؟
دیوونه اش شدم!

بچه های بخش موسیقی جواب ندادند، گفتم از شما بپرسم.

اگر می دونید لطفاً بگید.

مرسی

175:


من فک نکنم اصناف مختلف با اینکه اول اومده به خودش به طور اساسی گیر داده راضی بشن که بهش بعد سریال حتی اگه کمتر گیری داده باشه گیر ندنو پدر سریالو در نیارن :d:d:d


176:


177:

به نظر من خیلی کند پیش میره، ولی کنایه هاش خیلی عالیه.
توجه کردین قیافه مجری برنامشون چقدر شبیه رضا رشیدپور در آوردن؟ در جریانید ممنوع التصویر هست که؟

178:

امشب چند تا تیکه و کنایه جالب داشت ولی خوب در نیومده بود.لودگیش بیشتر بود.

179:

هنوز منتظريم اوج بگيره،از يه قسمتي به بعد كامل كارش عام پسندانه مي شه،فكر كنم قصد داشته اين سري كارش رو عميق تر بسازه به خاطر همين شوخي هاش بي نمك تر شدن،البته به نظر من

180:

کلا مهران مدیری سریالهاش کم کم اوج میگیره ، قسمتهای اول ممکنه خیلی جذاب نباشه اما هر قسمت نسبت به قسمت قبل خیلی بهتر میشه . امشب اونحایی که جریان مار رو برای بازغی تعریف میکرد + حرکت با دوربین خیلی بامزه بود :d

181:


182:


حرکت با دوربین که توی آنونس هایی که از سریال نشون میداد هم فوق العاده بود من منتظر بودم از اون اول ببینم کی کارگردان میشه که اون قسمت هارو بچسبم به تلویزیون

اون قسمت تعریف ماجرای مار هم با سفسطه ملتو خندوند

183:

به نظر من که هنوز جالب نشده!
به قیافش هم نمیاد که بشه!

آخه همه چیش رو تو اون 1000 چهره ی اولش رو کرد.
غیر از قسمت دوم.

خدایی آدم از یه طنز انتظار نداشت. خیلی ردیف بود.
تا قبل از عروسی ، اتمسفرش کاملاً آکوستیک بود ولی بعدش روستیک شد!!!

خیلی تاثیر گذار بود.

همین!

184:

کی گفته رشیدپور ممنوع التصویره !؟ تا همین دو هفته پیش ، هر هفته شبکه اصفهان دو سه ساعت رو آنتن بود !

185:


186:

دیروز میان سه قسمتی که پخش شد به نظرم از همه بهتر بود اون صحنه که داشت میگفت یهو یه سر داشت طول انقدر عرض انقدر یهو دهنشو باز کرد اتیش زد من خودمو کنار کشیدم کتاب ها سوختن واقعا که خیلی زود جو میگیردش ته خنده بود.

187:

یه زمانی یه شایعه (شایدم واقعیت)درست شد که در پی بیرون کردن فرزاد حسنی و امدن مثلث شیشه ای و اون چند تا برنامه که بر عیله دولت بود با انکه رشید پور کاره ای نبود ایشونم انداختن بیرون بعد یه مدتم گفتن که بخشیده شدن

188:

سلام !

به نظر من ، مدیری خیلی هوشمندانه کار می کنه

به همه داره تیکه میندازه !

مثلا اونجاش که اون تهیه کننده گفت یا پزشک ها شوخی کنیم ؟ گفته نه !. با معلما ، با کشتیگیرها و ...

یا اونجا که به منتقده گفت : ببخشید منتقدی شغله ؟ یعنی پول میگیرید فیلم میبینید ؟ عالی بودکلا جدا از طنزش ، کار درامش هم خیلی عالیه

اون قسمت که دید سحر عروسی می کنه براش غصم شد

در عین خنده غم پنهانی تو کارشهیکی از اشکالاتش هم اینه که مسعود خیلی رسمی صحبت می کنه

اگه مثل قسمت اول حرف میزد بهتر بود

189:


190:

با همه ی گفته هاتون موافقم . تقریبا" هر چی رو که من میخواستم بگم , شما گفتید .

یکی از اشکالاتش هم اینه که مسعود خیلی رسمی صحبت می کنه

اگه مثل قسمت اول حرف میزد بهتر بود
این یه مورد و قبول ندارم . به نظر من زیادم بد نیس . یعنی اصن بد نیس که بخاد زیاد یا کم باشه . اتفاقا" خیلی هم جالب تر شده اینجوری (البته به نظر بنده)
Tnx

191:


192:

باید قبول کنیم که صرفا تیکه انداختن طنز محسوب نمیشه؛
البته با شناختی که همه مردم از مهران مدیری دارند می دونن که مهران کارش رو بلده و وقتش که بیاد همه رو از خنده روده بر می کنه...

193:

چرا انقدر بعضی از بچه ها کم لطفی میکنن
دیشب معرکه بود
آناناس - دوربین - مار -بیلیارد-و...
تیکش هم فک کنم امسال این باشه <سلام علکم سلام علکم> البته واسه این انتخاب زود هست
راستی من فک کنم یه صحنه دیشب سانسور شد
اونجایی که کلید ماشین رو اون یارو سرایدار داد به مهران/ مهران یه جوری رفتار کرد که الان ماشین رو نشون میده اما نداد
این چندماه ازبس فیلم خنده دار درست حسابی tv نزاشته بود خنده یادمون رفته بود
البته به جزء سریال یوسف

194:

به نظر من هم کاراش عالیه...منتقدین هم یکم کم لطفی می کنن...خب من چیز خیلی خوبی که تو این قسمتش دیدم این بود که اون خودش رو هم مورد نقد قرار داد...جوری نشون داد که همه از مهران اصلی بدشون میاد...خسیسه...بد اخلاقه...و این قدرت می خواد که آدم خودش رو اینطوری نشون بده...
علاوه بر بازی قشنگ خودش...من عاشق بازی مادرش هم شدم...خیلی قشنگ بازی می کنه...خدا وکیلی من تا از زن هایی که نقش مادر رو بازی می کنن به اندازه ی این خوشم نیومده بود...
ولی در کل اون کارش اینه که به همه تیکه می ندازه...به همه می ندازه...تازه به نظرم نسبت به سریال های قبلیش این سریال تیکه هاش کمتر هم شده...
کلا سریال با حالیه......کاش ما رو هم یه دفعه مهمون تلوزیون می کردن و 10 تا سکه بهمون می دادن...

195:


196:

سلام بچه ها
این ماره واقعا مال مهران مدیری بود اگه اشتباه نکنم تو فیلم همیشه پای یک زن در میان هست هم بود

197:


198:


من هم اولش چنین فکری میکردم که مال خودشه باشه

دوستان دقت کردید که طنز در طنز به وجود آورده دیشب بعد اینکه برنامشون تموم شد و حتی در طی اون برنامه که یه جورایی فیلم در فیلم کرده بود هم طنز ساخته بود :d:d


199:

ديشب اخبار شبانگاهي ساعت 22 مي گفت يه شخصي هست که حيوانات وحشي رو براي فيلم هاي سينمايي تعليم ميده . تو اون جا اين ماره هم بود . بعد تو پشت صحنه اين قسمت که مار دور مهران مديري رو گرفته بود و يه لحظه خنديدن و به اصطلاح کات شد همون مرده يه لحظه اومد تا مار رو از روي گردن مهران مديري باز کنه و براي برداشت بعدي آماده کنه اگه دقت کرده باشين .
بنابراين نتيجه اينکه فکر کنم نه مال خودش نيست .
ضمنا مسعود شصت چي بعد از ديدن صحنه ي عروسي سحر قاطي کرد يا عمدا خودشو زده به ديوونگي ؟
چون واقعا معلومه که قاطي کرده . مثل صحنه ي توصيف حرکات مار به پژمان بازغي .

200:


201:

خیلی از خودش تعریف میکنه

یه جوری شدم من

کلا مهران مدیری خودشو زیاد تحویل میگیره ، بهترین نقش ها ، بهترین بازیگر نقش مقابل و ...

این سریال جدیدشم که هی داره خودشو به رخ ملت میکشه (( روان شناس مخصوص و سفر پاریس و خونه زندگی مدرن و شیک و ... ))

البته هنر بالایی داره ، و بعضی کاراش واقعا معرکه است

202:

متاسفانه نبود پیمان قاسم خانی کاملا به چشم میاد ، اصلا این سه قسمت تا اینجا که راضی کننده نبود و مهمترین نقطه ضعف هم متن های ضعیف هست

203:


204:

كم كم داره جالب مي شه مخصوصا اون تيكه شيرآب و نعلبكي
اگه دقت كرده باشين از امشب عاشق يه خانومي مي شه(اسمش رو يادم رفت) پس منتظر سوتي هاي عشقي مديري باشين

205:

سلام
فقط این دیالوگ اش رو به شدت خندیدم! :

نمیدونم بازیگر تو نقش فرو میره یا نقش تو بازیگر ...

206:


207:


اسمش سحر زکریا بود :d:d:d


208:

واقعا داره خیلی خوب پیش میره و باید کمی و فقط کمی صبر کرد..آره قبول دارم نبود سرپرست نویسندگان خیلی تو ذوق میزنه و البته تغییر کار و شکل کار مهران مدیری هم قشنگ معلومه و الکی آدم رو نمیخندونه
هنر مهران مدیری داره یه جوری نشون داده میشه که هیچ کس دسگه ای نمیتونسته این نقش رو غیر از مهران مدیری بازی کنه
نه فکر کنم این همون مار خودشونه که پسر مهران مدیری همین فرهاد که انتخاب موسیقی هم باهاش بوده میگفت باهاش کشتی هم میگیرن
شکلش که همون بود دیگه خبر دقیقی ندارم
ولی جالب بود دیالوگ اون سرایداره که میگفت آدم که توخونش مار نگه نمیداره!!

209:

از یه دیالوگش خیلی خوشم اومد :

- روانشناس : پاریس بودی ؟
-مسعود شصتچی : آره , عین خارج بود !! :d

اصل دیالوگاش رو نمیدونم ولی توی همین مایه ها بود .

Tnx

210:


211:

دقیقاً درسته.
یکی از بزرگترین عوامل موفقیت مدیری تا اینجا پیمان قاسم خانی بوده و نبودش هم توی این مجموعه خیلی به چشم میاد.
یادمه یه مجموعه دیگه هم بدون پیمان قاسم خانی ساخته بود که اونم زیاد جالب از آب در نیومده بود ولی یادم نیست کدوم بود.

212:

مهران مدیری و ایرج طهماسب خوب کار کردن...
یکی نظر سنجی بزاره مرسی

213:

خیلی داره کش دار میشه!
زودتر باید از مهران مدیری در بیاد

214:

این اتفاق احتمالاً توی قسمت بعد می افته . اما تا اینجا که ضعیفتر از مرد هزار جهره است ، شاید هم به خاطر اینه که جریان کلی داستان برای ما تکراریه و فقط سوژه ها تغییر می کنن .

215:


216:

آره همش مرد 1000 چهره هست.
خودشونم راضی نبودن قسمت 2 رو بسازن

به نظر منم بهتر بود که نمی ساختن!

217:

سلام
بعد سیل انتقادات و محکوم کردن های اقشار مختلف جامعه از قبیل اتحادیه ی دزدهای پایتخت مهران مدیری اعلام کرد دیگه برای تلوزیون چیزی نمیسازه و اگر بخواد کاری بکنه در عرصه ی سینما خواهد بود ...


اما ساختن دنباله ی همان سریال جنجالی یک سوال رو در ذهن من بیننده به وجود میاره که "چرا؟"

جواب بنده : احتمالا پیشنهادی بهش دادن که نتونه رد کنه


اسپانسر هم که ماشاء الله وضع اش توپه! ...

الانم برای هیچکدومشون هیچ مهم نیست که تکرار قبلی هست یا نه!

218:

من فکر می کنم چون این سریال 13 قسمت بیشتر نیست و کوتاهه شاید بهتر باشه برای نتیجه گیری تا پایان سریال صبر کنیم . فعلاً که همگی در حال waiting میباشیم !

219:


220:

دیگه به این فجیهی که شما میگید هم نیس . نمیساختن بهتر ... !! /; اونا وقت گذاشتنو هزینه کردن تا ما رو چن دقیقه بخندونن (میدونم این جمله ها کلیشه ای شده !! , ولی ... ) , فک نکنم انصاف باشه این جوری بگید .
Tnx

221:

بله منم موافقم
چون اکثرا کارای مدیری کم کم بهتر میشه
ما هم چنان امید واریم!

222:


خودشونم به ساختنش راضی نبودن دیگه که 2 شو بسازن!

223:

دقيقا،الان در حالت stand by هستيم تا بخواد را بيفته،آخه 13 قسمتي كه 3 قسمتش هنوز اون بمب خنده اي كه بايد،نبوده زياد اميدوار كننده نيستا...

224:

سلام
به قول قدیمی ها :

سالی که نکوست از بهارش پیداست


البته ی گفته های قبلی من به هیچ وجه اظهار نظری همراه خودش نداشت.
من که تا الان راضی بودم.
به خصوص از اون وام هایی که به زور از استانیسلافسکی میگرفت

225:

خیلی فیلم تا اینجا نا امید کننده بوده
اصلا تا به اینجا من رو راضی نکرده

226:

بچه هامی گم این فرهاد مدیری که جزء عوامله چی کاره ی مهرانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

227:

والا قشنگ بود . من که حال کردم .

228:

اگه دقت کرده باشین اینو خیلی جاها گفته . حتی بهنوش بختیاری هم گاهی وقتا میگه

( البته این یه تیکه شعره که آخرشو نمیگن یعنی نمیتونند بگن ! چون زشته ! )

سلام علیکم خوب هستین ......... چرا ....

229:


230:


پسرشون هستند...

تو یکی از تاپیک های همینجا خوندم:

...همه این عوامل دست به دست هم داد تا توی این مجموعه فرهاد مدیری (پسر مهران) انتخاب کننده آهنگ ها باشه؛ البته اینکه واقعا فرهاد آهنگ ها رو انتخاب می کنه مشخص نیست؛ بهرحال مهران مدیری تا اونجایی که اطلاع دارم از مخاطبان خاص موسیقی کلاسیک محسوب میشه و خودش هم به تنهایی قدرت چنین کاری رو داره...

231:

این قسمتش بد نبود باز قسمتای قبلی بهتر بود .به نظر من اصلا نباید تو شخصیت مدیری میومد چون معلوم بود از خودش انتقاد نمیکنه تا حالاشم چیز انتقاد امیزی از خودش نگفته و اون تعریف طنزو بیان نکرده فقط دارن این قسمت سریالو با تیکه ها و شوخی های بعضا بامزه (شایدم بیمزه ) جلو میبرن شاید این سریال اصلا نباید دنباله قبلی میبود و برای خودش یک 1000 چهره ی جدا میشد این جوری تماشاچی هم راضی تر میشد

232:

تا حالا که عالی بوده(4 قسمت اولش)...

233:

هر نقشش 3 قسمت میشه.
خلبان 3 قسمت.مربی 3 قسمت و ...

234:

تا الان که خوب پیش رفته
یکی از بچه ها پرسید که اون مار واسه خودشه یا نه
من فکر میکنم واسه خودش باشه چون شنیدم تو خونش هم از این چیزا نگه میداره و یه جورایی باغ وحش داره

من تا اینجا فیلم تو سه چهار تا صحنه حس کردم داره سانسور میشه نمیدونم کسی دقت کرده؟

235:


236:


ولی همونطوری هم که بچه ها گفتن تلویزیون چند وقت پیش انگاری یک نفریو که از این چیزا برا تلویزیون پرورش میده و نگه میداره نشون داده بود و این ماره رو هم دقیقا مثلشو داشته حالا اینو دیگه باید از خود مدیری پرسید برا خودشه یا نه :d:d:dd:d


237:


238:

به نظرمن هم اين فيلم تا اينجاش خوب بوده و يواش يواش بهتر ميشه مدل طنزاي مهران مديري اينجوريه

تكيه كلامي هم كه فكر كنم تو دهن مردم بيفته اينه

مادر جان ...

239:


240:

به نظرم سریال قشنگی هست.
لطفا بین سریال 15 قسمتی و 90 قسمتی فرق بزارید

241:


242:

این مار به احتمال بسیار زیاد مال خود مهران مدیریه...
توی فیلم سینمایی همیشه پای یک زن در میان است مهران مدیری این مار همیشه باهاشه

243:


244:

تاييد ميشه.
منم ميخواستم همينو بگم كه شما گفتيد!

245:


246:

خیر این مار ماله یه باباست که همه نوع حیوانی داره .یه بار مصاحبشو تو روزنامه خوندم اونجا گفت چطوری با مهران اشنا شده.این حیوانارو برا فیلم پرورش میده.یه بارم که پشت صحنه نشون میداد اومد طرف مار که از مهران مدیری بگیردش.فک کنم اون باشه

247:


248:

مار مال یه پرورش دهنده اینجور جک و جونورهاست ، گفتند که ، تلویزیون هم صاحب مار رو قبلا نشون داده . حیوانات بی خطر .
اون آفتاب پرست توی مرد هزارچهره که روی میز رئیس مافیا بود هم مال اون بنده خداست ، همین .
تو فیلم مهران خودشو اینجوری نشون داده وگرنه دیونه نیست که تو خونش حیاط وحش راه بندازه ، شاید یه قسمتی از حیاط خونش رو باغ وحش کرده ( که بعید می دونم ) .
مهربونی به سگ ، گربه و ... با حتی مار دلیل بر مالک حیوون نیست که .
درباره سانسور هم درست میگید . سریال کامل نیست .

249:


250:

این سریالش اصلا محتوا و طنز نداره
برای چی انقدر مسخره شده ؟
کسی والپیپر از این بازی داره ؟

251:

تا حالا كه نتونسته منو بخندونه.

252:

متنفرم از این تیکه کلام هایی که بعد از یه فیلم میوفته تو دهن مردم !

253:


254:

در مورد زندگی خودش مسلماً اغراق هم کرده شاید بیشتر از بقیه سوژه ها تا کسی صداش در نیاد ، زیاد نمیشه گفت این دقیقاً شخصیت حقیقی خودشه ، اما توی پشت صحنه ها مشخصاً که شخصیت مغروری داره ولی کلاً قسمت پشت صحنه بیشتر کاراش خودش از همه بیشتر خنده اش میگیره :d کلا ÷شت صحنه های بیشتر سریالهای طنز از خود سریال خنده دار تره !

255:

جالب اینه که این فقط مخصوص مردم ایران نیست . بعد از پخش سریال لاست ( البته اصلاً قابل قیاس نیست فقط به عنوان مثال ! ) خیلی بحث این بود که اصطلاحات و تیکه کلامهاشون بین مردم رایج شده

256:


257:

كاملا موافقم.تو انگليس هم تيكه كلامهايي رو تو برنامه هاي تلوزيوني مد ميكردن،كه فرداش بچه هاي دبيرستان اونجا استفاده مي كردن.يه برنامه طنز بود كه اصطلاهش اين بود:am i bothered?عني فكر ميكني واسم مهمه؟اونا هم سر كلاس به معلم همينو مي گفتن،وقتي معلم مي گفت نمرت ضعيفه اونا مي گفتن am i bothered?

258:


259:

خلبان شدنش محدود به همین نقش بازی کردنشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

260:

نه
اگه دیشب دقت کرده باشین آخرش با لباس خلبانی رفت گلاب به روتون دست شویی
بعد مهران واقعی اومد پیشه سیامک انصاری
احتمالا وقتی میبینه اوضاع خیته با همون لباس خلبانی میپیچونه در میره بعد میشه خلبان

261:

کسی این فیلمو میفروشه ؟ : دی

خیلی فیلمش باحاله
شبا ساعت چند پخش میکنه ؟

262:

سلام
کاملاً مؤافقم .
منم می خواستم همینو بگم ولی شما گفته بودید .
راستی کلّا بچّه ها یه نظر بدین از کدوم تیکّش بیشتر از همه حوشتون اومد ؟
من از دو تیکّش خیلی خوشم اومد یکی اونجا که داشت برای استخدام تو راه پلّه با اون یارو کشتی می گرفت که به نظرم از همه جاش با حال تر بود و یکی هم اونجا که می گفت :
ایشون ته دمشون همینجوری می پیچید بعد دمشون هی زنگ می زدن به من ! اینجاشم خیلی باحال بود .
حالا نظر دوستان چیه ؟
خیلی فیلمش باحاله
شبا ساعت چند پخش میکنه ؟
10 و 20 دقیقه از شبکه 3 سیما و تکرارش هم روز بعد ساعت 2 و 30 دقیقه بعد از ظهره .

263:


264:

10/15
پخش می شه

265:

وقتی فیلم هنوز تموم نشده چطور بفروشن؟
احتمالا" یه یه مدت کوتاه بعد از تموم شدن فیلم dvd یش میاد بیرون

266:


مثلا خیلی از بس تو پی سی فعالی یا مثلا شغل دومی داری مگه ؟!
بشین نیگاه کن دیگه شبا همون 10.20 میده شبکه 3

267:

اون قسمت که شستچی مهمون برنامه بود تهیه کننده اون برنامه داشت پشت صحنه با موبایل حرف میزد جالب بود ... که طرف از اون ور میگفت بحث رو عوض کنید بعد تهیه کننده میخواست در مورد طنز چند تا شغل بحث کنن چند تا شغل رو نام برد به پزشکی که رسید اون طرف از اون ور گفت نه بهشون بر میخوره!!!
اگه یادتون باشه پارسال پزشکا از این فیلم شکایت کردن
واقعا تیکه توپی انداخت مهران مدیری

268:

سلام
سوتی این قسمت :

از خانوم سحریا خواستگاری کردم

269:

تبلیغ آدامس Relax!

270:

قسمت امشب خیلی بیخود بود...

271:

این سوتی بود؟!!!!!!!!

272:

این که اشتباها شبیه همه جور آدمی هست یه کم تو ذوق میزنه ...
تو قبلی ها باز بهتر بود مثلا اون شاعر رو ندیده بودن تا حالا یا دکتره چندین سال بود خارج بود و ...

اما تو این یکی همه خیلی خیلی اتفاقی شبیه مدیری اند!

از بس کار سریع بوده وقت نکردن یه موسیقی بسازن براش!

273:


274:

اه اه
یه جمله رو هزار بار میگه...اعصاب آدم رو" چیز" میکنه//////

کلا خیلی بیخوده///من دیگه از فردا شب نگاه نمیکنم...
شب خوش

275:

دقیقا امشب خودم به همین موضوع فکر کردم
بهتر بود میگفتند یه خلبان جدید امشب برای پرواز میاد
اگه اونجوری بود که مهماندارا که داشتند از اخلاقش حرف می زدند باید درباره شباهت ظاهریش هم تیکه مینداختند
این مورد متاسفانه خیلی توی ذوق میزنه

276:

تو همه اینا من با این دکتره خیلی حال کردم حرفاش باحاله توقسمت قبلی هم درباره یاروکه 3 شخصیت داشت باحال میگفت اخرشم کرفس شد. متاسفانه یکی از ضعف های این چند قسمت این بود که از سیامک انصاری درست نتونسته بودن بازی بگیرن سیامک که تو سری های قبلی خودش یکی از شخصیتای اصلی خنده به حساب میومد تو این سری بازی خیلی خشک و نقش خیلی جدی داشت وکل بار خنده تو این چند قسمت فقط رو شونه مدیری بود که از ضعف فیلمنامه محسوب میشه.

277:


278:

فکر نکنم
چون توی بخش پشت صحنه که وقتی سریال تموم میشه نشون میدن
اون سکانس هم بود
توی اون سکانس پشت صحنه (که چون خندشون میگیره و پخش نمیشه) هم گفت خانوم سحریا
اگه سوتی بود 2 بار تکرارش نمیکردن...

279:


280:

سسسسسسسسسسسسسلام
سوتی نبود که
عمدی بود
انصاری چرا انقدر دیالوگاش کمه
فقط نگا میکنه
این دکتره هم باحاله

281:

مسعود چه سلیقه ی مزخرفی داره درباره زنها
هرچی قرازه و کور کچله عاشقشون میشه . اون از نامزد اولش که قد نون بربری صورت داشت و قد رضازاده هیکل ، اینم از سحریا که عین روباه با دهن دراز !!!
شاید واسه طنزه
کارای مهران مدیری جای انتقاد نداره منتها چون کاراش باید با مجوز پخش بشه ، این کار و سلیقه مهران مدیری نیست ، کار مسئولان ارائه دهنده مجوز هست !

282:

سلام
اون تصویر کات بود.

283:

به نظر من هم هنوز اون خنده داري كه بايد باشه نيست،حركتاش تكراريه ديالوگ خاصي هم نداره

284:

من هم احساس میکنم هنوز نکته ی خنده داری توش نداره ...
آدم فیلم های 50 سال پیش چارلی چاپلین و لورل هاردی رو میبینه بیشتر لذت میبره تا فیلم های مهران مدیری رو ببینه ...

285:


286:

درست میگی اما این تیکه آخر رو بد گفتی ، مهران مدیری دستش برای ساخت تیکه ها فیلم های مورد نظرش بستس .
مثلا چهارچنگولی با اون همه مسائل ضد اخلاقیش ( از نظر وزارت مربوطه برای مجوز که اگه تو هر فیلم دیگه ای کارگردانش رو زندانی می کردند ) چه چیز خنده داری داشت که این همه ازش تعریف می کنند ؟ گفتن دست خر و چهارتا حرکت موزون و یه سری لودگی خنده داره ؟ اگه همون آزادی رو به مدیری می دادند اونم میشد مثل همون چارلی و ... . مثلا پاورچینش عالی بود .
اما هرچی هست بهتر از اون 4 تا سریال قبلشه .

287:

اونا چی باشن که این بخواد چی باشه ...
مثلا همین بد آموزی هارو نگاه کنید ... مثلا الان فردا میری توی خیابون به یکی میگی ساعت چنده میگه مادر جان !!
باید اینو قبول داشته باشیم که سریال ها یا فیلم های ایرانی کیفیت ندارن ...

288:

به نظرم مرد 2 هزار چهره مثل قبلنای پرسپولیس شده...

یه نفر تو مجموعه نیست، ضربه ی شدیدی به کار می خوره، در کل هم چیز جالبی از آب در نمیاد.

ببخشید به خاطر این مقایسه ی بیخود...

289:

تیکه خیلی باحال دیشب
زکریا : حالا هم که یکی از ما خواستگاری کرده حالش خوش نیس؟؟؟

290:


291:

کسی اطلاع داره این سریال هموز در حال ضبط هست یا نه
چون پارسال تا روز 13 به در هم فیلمبرداری بود

292:

بچه ها میگم این مهران مدیری واقعا انقدر بد اخلاق و بد هستش ؟ : دی
دیدین با اون مرده آبدار چیه !! ( همون که کلید میگیره کلید میده ) چیجوری رفتار کرد ... ؟!
اه اه اه : دی

293:


294:

بله، اون یه نفر هم کسی نیست جز پیمان قاسم خانی...

295:

ولی اگه یادتون باشه این تیکه کلام مال جواد رضویانه
حالا مهران داره تو این سریالش زیادی از طنز دیگران استفاده میکنه

296:

من همه ی این سال ها منتظرت موندم تا تو برگردی
و یک چیزی در قلبم گواهی میداد که تو بر می گردی ...

297:


298:

میگن اینجوریه .

299:

زندگی خصوصی افراد مشهور به بقیه ربطی نداره...
حالا مهران بد اخلاقه یا خوش اخلاق مهم اینه که کار هنریش رو درست انجام بده...
یکی از اشتباهاتی که مهران توی این کار داشت فوکوس روی زندگی خودش بود که واسه خیلی از بیننده ها اصلا مهم نیست...

300:

اگه زندگی خصوصی بود که به تصویر نمیکشید تا همه ببینن

301:

البته این چیزی که به تصویر کشید اون زندگی واقعا خصوصی اش نبود؛
بعضی چیزها رو هیچ وقت نشون نمیدن...

302:

کارای مهران حرف نداره
تمام

303:

احتمالا" باید هنوز در حال ضبط باشن چون تو مصاحبه های قبل پخش فیلم خود مدیری مدام میگفت که توی ضبط نسبت به پارسال هم عقب ترن....

304:

البته مهران مدیری که نمیاد وجهه خودشو در نظر مردم خراب کنه اینم جزو طنز این سریال هست.
راستی دوستان کسی نمیدونه این زوج نرمند که می خواستن از مهران مدیری اخاذی کنن یا برباینش کی بودن؟

305:

اين قسمت خيلي باحال...كم كم داره راه ميفته...

306:

روی هواپیما نوشته " Iran Air " اما ساجدی گفت : پرواز "Mahan" !

307:


308:

اونقدري كه خودشون تو پشت صحنه مي خندن ما موقع دادن فيلم نمي خنديم

309:


310:

با هواپیما مث ماشین ویراژ میداد
میگم کلا فیلمو بیخیال شن فقط پشت صحنه نشون بدن

311:


312:

اقا امشب عالی بود کل فیلم یه طرف کباب درست کردن تو کابین یه طرف

313:


314:

من دقت کردم Mahan Air نوشته بود. اگه فرصت بشه باید تو تکرارش ببینم
پشت صحنه این قسمتش اونجایی که طرف انگلیسی میگه این میزنه زیر خنده تقریبا کشت منو

315:


316:

امشب خداییش خیلی خندیدم
پشت صحنه ها هم خیلی باحالن

317:

آره...خیلی با حال بود...اون جاش که می خواست در بره از روی صندلی ام با حال بود...ولی خدا وکیلی دیووونه می شن از بس می خندن

318:


319:

امشبش از شبهای پیش خیلی قشنگتر بود.

اون تیکه که به مهماندار گفت " اومده بودیم خودتونو ببینیم ..." خیلی باحال بود.
کباب درست کردن و آوردن مسافرها توی کابین و ... هم جالب بود.

فقط همونطور که دوستان اشاره کردند روند داستان توی سری اول طبیعیتر بود و کمتر بر اثر تصادف و شباهت ، داستان جلو میرفت.

320:


321:

من دقت کردم توی سکانسهای مختلف از تصاویر هواپیماها و شرکتهای مختلف استفاده کرده بودند.معلوم بود تصاویر هواپیماها رو خودشون تهیه نکرده بودند.

مثلا اونجا که هواپیما دنده عقب! میرفت از این هواپیما کوچولوهای ماهان بود.
اما توی بیشتر صحنه های دیگه از 747 های ایران ایر استفاده کرده بودند.

322:


323:

چقدر مزخرف شده ! حتی لبخند هم به لبم نیاورد !
سبک شده کارشون نسبت به مرد هزار چهره پارسال.

324:


325:

بیشتر خنده هاشون مال سیامک انصاریه کلا خیلی میخنده .حالا خوبه ساعد هدایتی توشون نیست اگه اون بود فکر کنم کار اصلا جلو نمیرفت از بس میخندیدند

326:


327:

عالی عالی عالی

328:

امشبش بهتر از شب های قبل بود

کم کم یه ذره داره بهتر میشه

329:

امشب خیلی بهتر شده بود ولی کلا خیلی ضعیف است

330:

امشب رکب زدند.
خونه همه داشتند یوسف رو میدیدند منم به هوای اینکه با 2000 چهره همزمان بوده و تموم شده رفتم سراغ بقیه کارهامیه دفعه دیدم صدای آهنگ پایانی 2000 چهره داره پخش میشه.

331:

معرکه بود
مخصوصا تیکه کباب کردن و منقله

332:

يعني تا امروز به معناي واقعي در حد صفر بود كارش ولي خدايي اين قسمتش خيلي خوب منكه از خنده روده بر شده بودم ..دي دي

ولي خدايي امروز يه چيز ديگه بود

333:

امشب نسبت به شبهای پیش ترکونده بود!مخصوصا جایی که هواپیما رو میخواست بلند کنه و چند جای دیگه در حال پرواز! تو پشت صحنه هم همون قسمت مثلا خارجی صحبت کردن، خیلی خنده دار شده بود

334:

امروز هم عالی بود فقط تنها فرقی که با قسمت های قبل داشت این بود که قسمت های خنده دارش بیشتر از قسمت های قبل بود .
مثلاً تو قسمت های قبل اونجا که ماره به گردنش آویز شده بود بعد زد کشتش خیلی باحال بود من که کلّی خندیدم .
ولی مدیری از نظر من خسته شده و باید یا کار رو ول کنه یا به خودشو مخش استراحت بده .
اینجوری خودش هم نمی فهمه داره چی کار می کنه .
بعد از یه مدّت مثلاً بعد از تابستون شروع کنه به فکر کردن و چند تا کار خنده دار از خودش تو فکرش بسازه و بنویسه .
بعد که بنظرش زیاد شد دیگه کارو شروع کنه و با یه موضوع خوب شروع کنه .
اون موقع واقعاً فیلمش عالی می شه .
به امید بهتر شدن این فیلم .
یا حق .

335:


336:

من که اصلا قیافه ی این مدیری رو میبینم خندم میگیره!!!!!!!!!!
اونجایی که داره اعتراف میکنه یقه ی پیراهنش چقد سفتهههههههههه!!!!!!!!!!!!!

337:

بهتر شده بود
حد اقل از نظر لحظه های خنده دار
امیدوارم هم ادامه این نقش و هم موقعیت های بعدی که توش قرار میگیره از این هم بهتر باشه

338:

این قسمت خیلی خنده دار بود.خوشم اومد.امیدوارم تو قسمت فوتبال هم مثل این خنده دار بشه.قسمت مهران مدیریش چنگی به دل نزد.ولی خلبانیش باحاله.به سر مربی بودنش هم امیدوارم

339:

خلاصه اين قسمت:

كاپتان ساجدي دستش از مستراح فرنگي خارج شد!
شصتچي پرواز كرد!
ملت خنديد!

340:

موسيقي اين قسمتش ، جايي كه بين كابين خلبان و برج مراقبت كات ميخورد ؛
مربوط به مرحله اول بازي محبوب igi 2 بود !

فرهاد مديري كار انتخاب موسيقي (!) سريال رو بر عهده داشته و اگر اشتباه نكنم پسر مديري هست ...

خيلي حال كردم ، باز نوستالژي تركيد

اين آهنگ بود :

341:


342:

اتفاقا من با قسمت مدیری بیشتر حال کردم تا قسمت خلبانی
ولی یک بدی که داره یک تکه کلام یا واژه رو بیش از حد استفاده می کنه
همین واژه بفرمائین بفرمائین
فکر کنم توی هر قسمت بیش از 20 بار گفته بشه

343:

درسته كه نسبت به سريال پارسال (مرد هزار چهره) زياد اون طنز واقعي رو نداره ولي بازم امسال بهترين سريال تلويزيون بوده تا اينجا.
يكي از خوبيهاي مهران مديري اينكه تو كارهاش لوده بازي از خودش در نمياره تا مردم رو به زور بخندونه. مثل جواد رضويان كه فقط كارش شده لوده بازي و لوس بازي تا مردم رو شده به زور بخندونه!

344:


345:

تازه داره جالب می شه
طنز یعنی چی ؟
انتقاد و یا همون خنده ی تلخ و البته بهتره گفت خنده
که این سریال هم داره خوب انتقاد می کنه هم می خندونه
به نظر من که سریال خوبیه

346:


347:

سریال تازه داره خنده دار میشه
دیشب کلی خندیدیم ، امیدوارم بازم خنده دار باشه و ملت رو شاد کنه ...
مهران مدیری توی مرد 2 هزار چهره در چند نقش بازی میکنه ؟
تا حالا که 2 نقش شدش ( مهران مدیری ، کاپیتان ساجدی )

348:

نه سه نقش!!!
مهران مدیری
کپتان ساجدی
و مسعود شصت چی

349:

دیشب خیلی قشنگ بود. امیدوارم روند رو به صعودش ادامه داشته باشه.

350:

خیلی بهتر شده بود...
هر چند بازیگرا نسبت به مرد هزار چهره کیفیت لازم رو ندارن...
و البته بعضی از پشت صحنه هایی که نشون میده واقعا بی مزه هست...
بخصوص اونهایی که سیامک انصاری توش هست...

351:

سلام.
دیروز به نسبت زیادی خندیم امیدوارم خیلی بیشتر بخندیم از امروز به بعد
+ روند صعودی ...

352:

این قسمت خلبانیش ترکونده بود . مدیری با بعضی از جمله هایی که میگفت بیننده رو به حد انفجار از خنده میرسوند
من با اون جملش که به مهماندار میگفت یه دقیقه اومدیم خودتون و ببینیم همش تو آشپزخونه این خیلی حال کردم

353:


354:

دیشب وقتی بساط کباب رو تو کابین راه انداخت من داشتم از خنده می مردم !! خیلی باحال بود !

355:

يه كم فكر كنم غلظت شوخي هاشون زياده،با چيز هاي معمولي هم ميتونست بخندونه،هواپيما و فرودگاه خيلي جاي انتقاد و شوخي و مضحكه كردن داره،ميتونست از بلندگوي خلبان به مسافرا مثلا بگه هواپيما داره ميافته بعدش بزنه زير خنده(مثل شيث رضايي) يا ...
كباب پختنش ديگه خيلي اغراق بود

356:

فیلم چند تا مشکل داره
البته داره عادی میشه
1-این که حل شد ولی این مشکل این بود که اول حمله کرد به قشر خودش که یعنی ما از همه انتقاد میکنیم ولی چون اصلا انتقادی در کار نبود این قسمت از مسخره ترین قسمت هاش بود
2-این یکی این جور که معلومه قرار نیست رفع بشه و اونم اینه که به طرز خیلی مصنوعی ای شبیه به افراد دیگه هستش.ایده ای که پارسال استفاده کرده بود خیلی فوق الاده بود ولی امسال ما همش خودش رو میبینیم!!!خوب ملت هم خسته میشن و همچنین نمیتونه درست روی نقش شصتچی تمرکز کنه و روش کار کنه

357:


358:

داره جالب میشه، ولی حیف که خیلی از مردم ایران جنبه ی این ظنز ها رو ندارن...طرف این همه زحمت کشیده بعضیا ازش شکایتم میکنن میگن این طنز توهین به اینه اون قسمت توهین به اون...
آخه ما جز با این طنزا به چی دلمونو خوش کنیم بخندیم؟؟

فقط کاش پشت صحنه هاش از سکانس های مختلف هر قسمتی باشه...کلید میکنه رو یه صحنه تا درست برداشت نشه ول کن نیست...

359:


360:

قسمت دیشب اولین قسمتی بود که می دیدم (مسافرت بودم) ولی به نظرم نسبت به مرد هزار چهره یکم افت داشته واینکه بازی مدیری یه سرو گردن بالاتر از سایر بازیگراست و باید هم این طور باشه چون سریال ، شخصیت محور هست. ولی یه چیز جالب که متوجهش شدم شباهت وحشتناک قیافه مهران مدیری تو نقش مهران مدیری کارگردان با عباس کیارستمی بود.

361:


362:

آفرین داشتم فک میکردم شبیه کی بازی میکرد
آره شباهتی هم به شخصیت کیارستمی داشت
ولی با افت اصلا موافق نیستم
ببینید نوع طنز مهران مدیری در حال تغییره و شاید شما خودتون رو با این تغییر وفق ندادین
اون سکانس دیشبی خیلی باحال بود که کباب میپخن یا اینکه رو دکمه ها پاشو گذاشت
واقعا چه کارایی میکنه این آقای شصتچی!!

363:

اینو باهات موافق نیستم . اتفاقاً انتقاد شده بود مخصوصاً توی صحبتهای سرایدار که میگفت این شخصیتش خیلی بهتره یا وقتی که به سرایدار کمک کرد ، نگهداری مار تو خونه اش ( سرایدار : آخه آدم عاقل مار تو خونه اش نگه میداره !) یا بیشتر از همه سفرش به دلیل مشکلات روحی . درسته که اینا اغراق شده ست اما توی انتقاد از بقیه شخصیتها هم انتقادها اغراق شده بود و هست .

364:

اون سکانسی که دوربین چرخید و با نشون دادن پلاکارد شخصیت جدید ( شکیبا ) رو برای مسعود معرفی کرد جالب بود . رد شدن بنفشه خواه و ترسیدنش از مهران مدیری واقعاً خنده دار بود ! کلاً این قسمت از قسمتهای گذشته بهتر بود و این یعنی روز به روز بهتر شدن گرچه چند قسمت بیشتر نمونده !

365:

خوب این شخصیت جدیدش خیلی جای تیکه انداختن به افراد مختلف رو داره .

366:

اين قسمت خيلي عالي بود مخصوصا انتخاب اسم باشگاه
سيكاد !!! مخفف سيفون و كاسه دستشويي

367:

صحنه های آتیش گرفتن هواپیما و فرود آسون و ... واقعا مسخره بود !
فرمون رو یه تکون داد دقیقا تو فرودگاه بود !
چرخا رو به راحتی بدون اینکه بدونه باز کرد !
وقتی میخاست بشینه خبری از آتیش گرفتن هواپیما نبود !
خیلی ابتدایی سریال ساخته !

368:

خوب عزيز من
اين فيلم طنزه بياد تك تك اين صحنه هارو مثل واقعيت بسازه ؟!؟!
الان تو فيلم هاي جديه ايراني اين صحنه هارو درست نميكنن چه برسه به طنز

369:


370:

مهران مدیری درک سینمایی بالایی داره ولی امکانات ، وقت و آزادی عمل نداره.
از نظر جلوه های ویژه صحنه هواپیما در حد فیلمای دهه 80 بود ولی به نظر من خوب تونست حس رو به بیننده القا کنه. یعنی یه 2 درصدی بالانس آدرنالین ایجاد کنه! که بقیه کارگردانا علی الخصوص تو فیلم پلیسی های ایرونی نمیتونن.

371:


372:

امیدوارم مربی شدنش جالب تر از بقیشون باشه...
چون واقعا جای کار داره...
یه جورایی افشین قطبی رو تداعی میکنه...

373:


374:

اره خیلی تابلو منظورشون افشین قطبی بود

375:


وقتی میگه در خارج ایران و در چندین سال اخیر افتخارات و اینا مشخصه افشین قطبی رو داره میگه :d:d


376:

باشگاه فرهنگی ورزشی سیفون و کاسه توالت

377:

نمیدونم به نظر من این طور اومد فکر کنم به اندازه 10 دقیقه رو زدن من نفهمیدم بعد اتیش گرفتن موتور چی شد یهو اون بازرسه با مدیری با هم دوست شدن نشستن پشت فرمون؟دوم این بازغی چیکارس همه جا از تو حراست گرفته تا مامور اعترافات مامور پرونده همه جا هست ؟بعدم دیگه تا اخر مدیری مربی میشه یعنی نصف سریال برای مربیگیریه یا شخصیت دیگریم هست؟

378:


379:

نه
این سری انگار جای 5 شخصیت میره
ولی اون دو تا دیگری هنوز لو نرفته انگار...

380:


381:

اره سانسور که کردن هیچی...بعضی جملات هم دو بار تکرار میشه
اون قسمتی که داشت با فلامک جنیدی صحبت می کرد و می گفت که مسعود شصت چیه وقتی فلامک جنیدی داره میره که برگرده سر جاش یک جمله رو دوبار تکرار می کنه
به غیر از اینجا توی قسمت های قبل هم همین قضیه بوده

382:


383:

قسمت قبل اولاش خیلی خنده دار بود
اونجا که از برج مراقبت باهاش تماس گرفته بودن گفتن شمارتونو دارن ؟!

384:

منظورش هدايتي عضو هيئت مديره باشگاه پرسپوليس هست و كارخونه استيل آذين كه زير نظر هدايتي هست.مربي يه هم كه مشخصا قطبي هست.

385:

کی گفته که منظورش ایشونه؟
شما از کجا اینقدر مطمئنی؟

386:

ولی همون طور که انتظار میرفت مرد دو هزار چهره نسبت به مرد هزار چهره افت کرد. به چند دلیل:
پیمان قاسم خانی دیگه جزء نویسنده ها نیست. داداشش ولی هست.
یه سری تیکه کلام ها و اخلاق های مسعود شصت چی که توی قسمت اول خنده دار جلوه میکرد حالا دیگه تکراری شده.
داستان مجموعه دیگه اون جذابیت رو نداره. شاید بیشتر به خاطر تکراری شدن.
انتخاب بازیگرها. که اکثرشون حتی اگه جوک هم تعریف کنن خنده دار به نظر نمیان.
به طور کلی خیلی سخته که قسمت دوم یه مجموعه رو به خوبی قسمت اولش در بیارن. ولی مرد دو هزار چهره در هر صورت همون طنز صریح و کنایه دار مرد هزار چهره رو حفظ کرده. و بعضی جاهاش واقعا جای تأمل داره. تصویر جالبی از جامعه و مردم رو نشون میده. موزیک متنش هم فوق العاده س. اون جایی که از در خونشون اومد بیرون آهنگ تام و جری گذاشته بودن روش. از خنده منفجر شدم!

387:


388:

اینجور که پیداست باید حتما اسم حسین هدایتی و افشین قطبی رو به همراه یه قطعه عکس 3*4 به صورت زیرنویس نشون میدادن و میگفتن که ایهاالناس منظور ما این دو نفر هستند تا بعضی ها باور کنند

389:

قطبی که حتما مورد نظر اون هاست...ولی هدایتی رو فکر نکنم
فکر کنم واعظ اشتیانی منظورشون باشه که از فوتبال چیزی نمیدونه

390:

خییلی باحالم بود که شیپوراشونم قرمز بود

391:

كسي رو ميشناسيد كه توليدي كاسه توالت و فلش سيفون داشته باشه و براي سود بيشتر اومده باشه تو تيمي كه شيپورش قرمزه و واسه مربي خارجي از جيب پول بريزه و اسمش هدايتي نباشه؟ديگه زيرنويس كه نمي تونشتن بكنن بگن اين هدايتيه

392:

امشب بدجور آبروی مطبوعات ورزشی رو برد ! زد و بندهایی که خیلی وقته توی این روزنامه ها وجود داره ...

393:

امشب یه جورایی جور برنامه 90 رو کشید این آقای مدیری...
مرسی مهران...

394:

قسمت نسبتا ضعیفی بود...

به نظرم این مربی شدن زیاد عامه پسند نباشه. اسم مربی ها و بازیکنا رو زیاد میارن.

ولی این دیالوگ جالب بود:

" می خوایم به هر تیمی 6 تا بزنیم، 6 تا ! "

395:

این آقای بوقی گفتش خدابیامرز امپراتور...

کنایه رو داشتین؟

396:

ولی یاد و خاطره 6 تایی ها رو زنده کرد

397:

بعد از رفتن به خونه اون یارو صاحب باشگاه به بعد رو من ندیدم. اتفاق خاصی افتاد ؟

398:

آره
من که ناراحت شدم گفت خدابیامرز
یه جوری توهین کرد
البته شخصیت بوقی شبیه به (علی) معروف استقلالی هاست

399:

به قول عادل این خیلی معنا داره!

400:

البته من رو بیشتر یاد حسین شلغم انداخت
معرف حضور که هست؟ دی:

فرار مهدوی کیا رو هم جالب اومد....

401:

کل کل آبی و قرمز شدیداً موقوف :d

402:

خیلی از پشت پرده های فوتبال رو نشون داد.
تیکه های خنده دارش نسبت به سری قبلی کمتر شده ولی کنایه های معنی دارش بخش زیادی از سریال رو به خودش اختصاص داده.

403:


404:

اونجايي كه گفت 10 سال مغز متفكر منچستر خيلي خنده بود

405:

ديشب از همه قسمتهاي قبليش به نظر من جالب تر بود.پشت پرده هاي فوتبال ايران رو كامل نشون داد.

406:

این 3 قسمت آخر شدیدا افت کرده

407:

مگه پرواز های داخلی تو مهرآباد انجام نمی شه؟

408:

توی فرودگاه امام خمینی هم داخلی و هم خارجی انجام میشه

409:

تیکش به این نشریات ورزشی جالب بود ! واقعا هم اینجوریه ! دمش گرم که داره این چیزها رو یه جوری حالیه ملت می کنه

410:


411:

دیشب چقدر به مافیای فوتبال تیکه انداخت ! دمش گرم خیلی حال کردم !

412:


413:

فكر كنم مصاحبه هاش به عنوان مربي خيلي خنده دار باشه

414:

قسمت دیشب اوون جایی که بابای سحر تلفن رو قطع می کنه و تلویزیون رو روشن می کنه و مثلا برنامه ی ماهواره پخش میشه واقعا اضافه بود
و فکر کنم فقط به خاطر صدا سیما اون رو جا داده بودند اون وسط !

415:


416:

دوستان اگه ميشه يکم خلاصه ي قسمت ديشب رو بزارين تا مني که نديدم غصه نشم

417:

دیشب خیلی باحال بودش کلی خندیدیم
عجب متلک هایی هم میگفتش نامرد : دی

418:

سیاست مهران مدیری میخ و تختس. یکی به میخ میزنه یکیم به تخته خیلی کارش درسته.

419:


420:

بچه ها آخرین چهره ی مهران مدیری همین مربی بودنشه یا بازم هست؟

421:

تو اون تیکه داشت واکسن میزد...

422:

به نظر من که خنده دار ترین قسمتش اونجایی بود که یارو روزنامه نگاره می پرسه که عکس با شرت ورزشی دارین یا نه؟...توی پشت صحنش هم که برزو ارجمند انقد خندید که جونش در اومد....اون تیکه هم که رفت خونه ی یارو و بچه هاشو دید با حال بود...پسره عین دخترا بود...اون عکس هاشم که مثلا مال بیژن بوده دیگه آخرش بود....یه جا مورینیو رو نشون داد...تابلو تابلو می گه این تویی

423:

تائید میشه...
واقعا خیلی بیخود بود این تیکه...
الان دیگه همه میدونن که کی داره حرف درست رو میزنه...اونطرفی ها یا اینطرفی ها

424:

نه باز هم هست
اپیزود بعدی می رن تو یه خونه قدیمی

425:


426:

خدا بيامرز امپراطور !!! خيلي باحال بود !!!
در كل خيلي قشنگ شده ...

427:

این جناب مو سیخ سیخی نیکبخت بودن دیگه ؟:d در کل یه میکس از همه مربی ها رو اجرا میکنه ، تیکه دویدن دور زمین رو از فیروز کریمی گرفتن ! اون تیکه ایی هم که گفت جمعی از کسبه ... + سکانس بازیکنان محترمه هم در رختکن و اینکه پول قراردادها رو هم معمولاً بد قولی میکنن عالی بود ! در کل این قسمت معرکه بود :d

428:


429:

-مگه ما موقع مش و میزانپلی شما مزاحم میشیم ؟
- کبدتون داره میگنده !

430:


431:

امشبش واقعا عالی بود

سکانس رختکن خیلی با حال بود

432:

ایول....باحال بود!میگفت کبدت داره میگنده
جاااااااااااان

433:

صحنه یی رو هم که پشت پرده رو نشون داد خیلی جالب بود
برزو ارجمند هم نقش افشین پیروانی رو خوب دراورده ..دی:

434:


435:

فکر کنم اونم یوسف صیادی رضا عنایتی است و برزو ارجمند هم حمید استیلی
خودش هم که یک جورایی داره ادای افشین قطبی را در میاره

436:


437:

خیلی جالب بود این قسمتش ..بازم تیکه های محشری انداخت !

438:


439:

کله پاچش هم مثل کارای علی پروین بود.....

440:

امشب هم عالی بود.
اونجا هم که خرس وسط بازی میکردن گفت : یه بل دارم دوستش دارم آخرت خنده بود.

441:


442:

چه جالب که نشون دادن این زد و بندهای پشت پرده فوتبال مقارن شد با وضعیت تیم ملی و آشفته بازار مربی انتخاب کردن .
اونجا که بازیکن زیر ابرو برمیداشت یاد فرهاد مجیدی افتادم .

443:

امشبو دیشبش عالی بود اونجا هم که میدوید این ور اون ور خیلی باحال بود فک کنم اخر سر مثل علی دایی خودش بره تو زمین بازیکنه .راستی چمنش مصنوعی نمیزد؟

444:

این قسمتش خیلی باحال بود.

445:

قسمت امشب بسیار جالب بود میشه یه شوک واسه فوتبال ایران حسابش کرد !

446:


447:

سلام
بوق عالی پر فشار


زیر ابرو برداشتن حقیقته ... خیلی قشنگ پرداخته بود بهش

448:


449:

تقارن جالبی داره با اوضاع فعلی فوتبال ما...
امشب خیلی بود...

450:


451:

اینارو همه (از بقالی سر کوچه تا خود کفاشیان) میدونن ولی کسی به روخودشو بقیه نمیاره حالا هم مدیری حرف دل همه رو داره میزنه .با رونمایی کردن باند بافیای روزنامه ها مدیری دستش بازتر شد برای بیان همه اینا

452:


453:

زیر نویس فارسی خیلی باحال بود
میگفت این آقا زیرنویس میده!!!
اون یارو رو هم خیلی شبیه نیک بخت درست کرده بود حال کردم
کلا داره پرسپولیس رو مسخره میکنه
مافیای فوتبال رو هم قشنگ نشون داد
اون صحنه ی شوت خیلی مسخره بود!!!

454:

دوست فهیم استقلالی اینجا تاپیک تلویزیونه نه ورزشی . باید 360 درجه تغییر کنیم .

455:


456:

خدا کنه این شصت چی بالاخره یه ذره آدم شه. بعضی جاها اعصاب آدمو خورد میکنه. فکر کنم تو مربیگری یه کاره ای بشه.

457:

تیکش به این دختره هم باحاله که میگه خیلی اقایی . تا حالاش که تمام شخصیتاش تو این دوره مشابه سازی شده کسی نمیدونه این دختره به کی برمیگرده ؟ ولی به نظر من باشگاه پرسپوایس فصل قبلو به تصویر کشیده(به غیر از شخصیت هدایتی )کمک مربیه که جای استیلیه که با نیکبخت و شیث بر ضد قطبی دست به یکی شده بودن

458:

ولی به نظر من بیشتر شبیه به افشین پیروانی هست تا حمید استیلی.

459:


460:

البته شخصیت اون دختر که خیلی فوتبال دوسته و رفتار پسرانه داره شاید این تذکر رو میده که چرا خانمها نمیتونن بیان فوتبال تماشا کنن.
در واقع یه جورایی داره از ورود خانمها به ورزشگاه حمایت میکنه.

461:


462:

آقا این پسره سامان چقدر مامانیه : دی

داره قشنگ میشه ، من که خوشم نمیومد الان دارم 3 قسمتشو می بینم !

خیلی تیکه های توپی رو میندازه

اونجاش باحال بود که همه داشتن آرایش می کردن

یا به اون جلفه می گفتن چی چی دیکاپریو

463:

امشب خیلی به پروین تیکه انداخت اونجا که بیوک میرزایی رفت تو رختکن داشت فحش میداد شصت چی اومد بیرون به بوقی گفت ایشون خیلی بیتربیتن : دی
همین طور بازی کردن اجباری سامان در تیم مثل پسر پروین در استیل آذین
و همین طور پول دادن به لیدرها و کله پاچه خوردن هم که کاملا علی پروینی بود

464:

اره قبول دارم که کاراش و پاچه خواریاش شبیه پیروانیه اما اونجا که تو گروه اونایی بودکه میخوان به مدیری ضربه بزنن رو شبیه دعوای استیلی و شیث با قطبی بود که زیراب قطبیرو میزدن و تو تمرینا بهش گیر میدادن

465:

من کاری به مهران مدیری ندارم
من میخواستم جواب اونایی رو بدم که به خیالشون خیلی با مزه تشریف دارن و هی دارن تیکه پرونی میکنن
و گرنه من این مشکلات رو انکار نمی کنم و همه اینها توی فوتبال مزخرف ایران وجود داره
باید به مدیری هم افرین گفت که داره واقعیت های ورزش کشور رو نشون میده
البته اگه اون بالاتر ها رو هم میتونست نشون بده خیلی خوب میشد

466:

دوستان یه سوآل: توی یکی از قسمتها ، مسعود چی گفت که پژمان بازغی بیسیم زد گفت یه آب قند برای خودم میخوام؟

467:

گفت ببخشید ما توی این سالها ( منظورش هم این بازجویی هم محاکمه قبلی بود ) خیلی به شما زحمت دادیم !

468:

کلا شبیه سازیه دیشب :

پسر رئیس باشگاه = پسر علی پروین!!
دخالت رئیس باشگاه تو کاره مربی = عابدینی!!
کله پاچه و لیدر = علی پروین
برزو ارجمند اونجایی که گفت بعده برکناری من میشم مربی = افشین پیروانی
خوده مهران مدیری = افشین قطبی
سیکاد = تیم دسته اولیه استیل اذین (یه جاهایی پیروزی!!)
مو قشنگه = نیکبخت!
زیرنویس = منظور اطرافیان مربیان که حرفها رو به نفع خودشون تغییر میدن!
تجارت = اینکه دیگه کاره همشونه!! (رستوران عابدزاده , عطر و ادکلن میناوند...)
اونجایی که به نحوه ی تمرین گیر دادن = گفت این در حد شعور شماست منظور قطبی و عمل نکردن بازیکنان به تاکتیک ای اون...

469:


470:به گزارش خبرنگار راديو و تلويزيون فارس، پخش بخش هايي از «والس سوييت آرارات» در سريال مرد دوهزار چهره، بدون نام سازنده اثر در تيتراژ باعث شد تا لوريس چكناواريان نسبت به اين كار مهران مديري اعتراض كند.
بنابراين گزارش، پس از اين رويداد، مهران مديري با چكناواريان تماس گرفت و پس از مذاكراتي قرار شد تا در قسمت هاي بعدي نام وي به تيتراژ اضافه شود و از امشب سريال تلويزيوني «مرد دوهزار چهره» با نام لوريس چكناواريان در تيتراژ به روي آنتن خواهد رفت.
موسيقي سريال جديد مديري را برخلاف هم‌كاري‌هاي سابق وي با «حميدرضا صدري»، «فرهاد مديري» به صورت انتخابي از آهنگسازان مختلف و قطعه‌هاي مشهور تنظيم كرده است.
سريال «مرد دوهزار چهره» در 15قسمت 45دقيقه‌اي ساخته شده و مهران مديري هنوز درگير ساخت قسمت‌هاي پاياني سريال است.
داستان‌هاي مجموعه تلويزيوني «مرد دوهزار چهره» در ادامه «مرد هزار چهره» است و اين بار «مسعود شصت‌چي» درگير پنج موقعيت‌ جديد مي‌شود .

471:


472:

بچه ها اون جا که مدیری گفت کبد شما گندیده منظورش چی بود؟!!!!!

473:

اون جایی هم که نبض گردنشو گرفت گفت شما مینسک زانوتون پاره شده هم خوب بود.

474:

فکر نکنم منظوری داشته باشه...شایدم منظورش اینه که بازیکنا همشون دربو داغونن!!!!!!

475:

پسر رئیس باشگاه = پسر علی پروین!!
دخالت رئیس باشگاه تو کاره مربی = عابدینی!!
کله پاچه و لیدر = علی پروین
برزو ارجمند اونجایی که گفت بعده برکناری من میشم مربی = افشین پیروانی
خوده مهران مدیری = افشین قطبی
سیکاد = تیم دسته اولیه استیل اذین (یه جاهایی پیروزی!!)
مو قشنگه = نیکبخت!
زیرنویس = منظور اطرافیان مربیان که حرفها رو به نفع خودشون تغییر میدن!
تجارت = اینکه دیگه کاره همشونه!! (رستوران عابدزاده , عطر و ادکلن میناوند...)
اونجایی که به نحوه ی تمرین گیر دادن = گفت این در حد شعور شماست منظور قطبی و عمل نکردن بازیکنان به تاکتیک ای اون...
بابا دیگه الکی همه چی و به هم ربط ندین!
ولی کاپیتان تیم خیلی شبیه عتایتی ه

476:

مصرف بیش از حد م . ش . ر .و .ب .ا .ت الکلی و غیره .... .

477:


478:

پسر رئيس باشگاه،پسر مومر قضافي هم بوده كه به خاطر حمايت باباش تو پروجا يه زمان بازي مي كرد.
برزو هم شبيه استيلي فصل پيش پرسپوليس هم بود

479:

و شبیه به شیس رضایی فصل قبل پیروزی!

480:

ایشون از نظر ظاهر گفتن...
از نظر اخلاقی هم شبیه به خیلی هاست
یکی دوتا نیستن این افراد

481:

بچه ها مرد 3 هزار چهره هم ساخته میشه ؟

482:


اعتراض چکناواریان به «مرد 2 هزار چهره»؛

از اثرم بدون اجازه استفاده کردند

سینمای ما - لوریس چکناوریان نسبت به استفاده بدون اجازه از یکی از آثارش در تیتراژ پایانی سریال مرد دو هزار چهره اعتراض کرد.
چکناوریان گفت : متاسفانه بار دیگر صدا و سیما بدون اطلاع و آگاهی و حتی بدون ذکر نام آهنگساز اثر او را در برنامه ای پخش کرد.
این آهنگساز در ادامه گفت : چند شب پیش به طور اتفاقی سریال مرد دو هزار چهره کار آقای مهران مدیری را از شبکه سوم می دیدم که درتیتراژانتهایی، "والس سوییت آرارات " را پخش می کرد.
وی در پایان گفت : برای پیگیری موضوع با صدا و سیما تماس گرفتم اما پاسخ درستی نگرفتم ؛امیدوارم مسئولان این رسانه ملی به این موضوع رسیدگی کنند.


منبع : به نقل از موسیقی ما

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
شروع شد!
اما این یکی کاملا منطقی هست.

483:


484:

شما یکم الکل بخور میفهمی

485:


486:

یه جا مهران مدیری میگفت بعضی ها مداد رو به تانک تشبیه میکنن d:

ایقدرا هم نکته سنج نباشین

487:


488:

احتمال میدم روح مهران مدیری هم از این چیزا خبر نداره!
جالبه به جای لذت بردن از سریال همش حواس بعضی دوستان به اینه که این کیو داره مسخره میکنه!
گیرم همینی باشه که شما میگی خب که چی رفیق؟
دنبال این چیزا نباشید از سریال لذت ببرید ...

ولی انصافا چه میدوید این مدیری

489:


490:

الکل بخوری که همون موقع کبد شما گند نمی کنه
با استمرار در خوردن این چیزها این بلا سر ادم میاد
حالا شما از کجا میدونی الکل باعث این گندیدن کبد میشه؟

491:

بعله دیگه خلاصه تا تنور داغه ...وي با تاکيد بر اين که ضروري است تهيه کنندگان سريال "مرد دو هزار چهره" در برنامه هاي بعدي خود از دست اندرکاران مطبوعات و روزنامه نگاران ورزشي عذرخواهي کنند، گفت: "اين گونه برنامه ها، توهين آميز و توام با سياه نمايي است که نسبت به کل مطبوعات صورت مي گيرد."
احمدي خاطر نشان کرد وقتي اکثر مطبوعات و رسانه ها با شايستگي اطلاع رساني مي کنند، نبايد به يک باره و در يک برنامه طنز، عملکرد آن ها اين گونه زير سوال برود."

وي در پايان ابراز اميدواري کرد که تهيه و بخش اين گونه برنامه ها باعث تغيير ديدگاه مردم نسبت به کار شرافتمندانه خبرنگاران و نويسندگان، بويژه خبرنگاران ورزشي نشود.

492:

میدونم عزیزم در کل گفتم
اخه کبد خودمم گندیده
نه ولی همه میدونن اینو

493:

فکر نکنم نیازی به عذر خواهی باشه
همه این چیزها توی فوتبال ایران وجود داره و مدیری انگشت روی خوب چیزی گذاشته

494:

دقت کردید حتی برزو ارجمند با لهجه افشین پیروانی حرف زد!
بعد این جادوگرم جالب بود!
در کل تو این قسمت به طور واضح .... به قوتبال

495:


496:

در کل امشب خیلی توپ بود!من که پاره شدم

497:


498:

وااااای امشب عالی بود

خیلی خندیدیم

امیر ژوله خیلی خوب نوشته این قسمت های مربوط به فوتبال رو

499:

این برزو ارجمند نشون داد اصلا بازیگر نیست !
اون ساعد هدایتی از این کمتر میخندید !!!
عجب حوصله ای داره مدیری !


این قسمت نسبت به دیشبش افت داشت.
البته اون مصاحبه بعد از باختشون خیلی جالب بود !!!!

500:


501:

میگم این پشت صحنه ها هم فوق العادست

502:


503:

اون قسمت جمشید خیلی باحال بود...
من که خیلی حال کردم

504:


505:حقیقت تلخه
کار طنز هم همینه نشون دادن حقایق تلخ به کسایی که نمیدونن وکسایی که میدونن

راستی امشب خیلی زیبا بود

506:


507:

اقا این جمشیدش خیلی خدا بود
امشب کلی خندیدیم
اونجایی هم که گفت فعل خواستن رو صرف کن خیلی خدا بود
اینقدر خندیدم که اشک از چشام دراومد
خیلی خدا بود این قسمتش

508:

اره به نظر منم نسبت به دیشب کمتر خنده دار بود اما از نقطه نظر طنز کامل و عالی بود

509:


510:

من هنوز باورم نمیشه این همه تیکه بار مافیای فوتبال ایران کرد و اینقدر راحت پته شون رو ریخت رو آب !!!! کف کردم !

511:


512:


ببخشید کدوم قسمت یادم نمیاد

513:

خيلي عالي بود كلي خنديدم
اونجاش كه مهران مديري توي مصاحبه جوك ميگفت در واقع داشت فيروز كريمي رو مسخره ميكرد

514:


515:

همون قسمت مصاحبه مطبوعاتی بعد بازی...
که جواب خبرنگار رو داد بعد جمشید رو صدا کرد و طرف گرفت خبرنگار رو زد
البته کتک زدن رو نشون نداد فقط صداش اومد

516:


517:

پته کسیو نریخت رو اب فقط در یه برنامه یه فلش بک از کل اتفاقات فوتبال و برنامه 90 پارسال رو گذاشت هیچکیم از قلم ننداخت

518:

به نظر من طنز واقعی باید همینجوری باشه ...
امشب هم خیلی با حال و خنده دار بود ! با توجه به محدودیت ها ، تقریبا خوب تونسته یه سری از واقعیت های فوتبال این مملکت رو از دریچه‌ی طنز نشون بده ! زد و بندها ، رابطه ها ...

519:


520:

توی قسمت امشب یه تیکه هم به قلعه نویی انداخت ....
اونجایی که تو کنفرانس مطبوعاتی بعد از اینکه با خبرنگار درگیری لفظی پیدا کرد ، گفت : جمشید .
( جریان علی رو که به یاد دارید ؟؟؟ )

521:


522:

امشب یه همه به حالی دادا ! قطبی - قلعه نوعی - فیروز کریمی - شاغلام - اکبر میثاقیان !
تیکه قلعه نو عی خیلی باهال بود ! قطبی هم باحال بود بازیکنا بعد گل نمیرفتن بغلش ! ( میرفتن بغل برزو ارجمند ( استیلی ))
من تیکه های اینارو فهمیدم ! شخص خاص دیگه ایی نبود !؟

523:


524:

من كه اصلاخندم نمي گيره .شايد يك لبخند كوچك.
به نظرم سال پيش بهتر بود چون شايد خيلي از مسائل را به زبان بي زبوني مي گفت اما امسال بيش تر احتياط كردن.

نمي شه حرف زد.نمي شه نفس كشيد و حتي نمي شه لبخند زد.

525:

طنز واقعی یعنی این
البته من اصلا نخندیدم!! ولی از این که اینقدر راحت پته ی خیلی رو آب که البته همه میدونستن ولی خودشون فکر میکردن هیشکی نمیدونه و سرشون رو مثل کبک کرده بودند تو برف ولی خوب گفت مهران مدیری خوب گفت.
طنزم یعنی همین که عیب یه ملت رو تو قالب خنده بگی(البته من به اون صورت خنده ای ندیدم)که مهران مدیری از عهده ی این یکی بر اومد
و حالا دوباره میبینیم که شکایات شروع شد
فعلا مطبوعاتی ها
تا ببینیم چی میشه
دقیقا خیلی هم جالب کار کرد
برزو ارجمند هم نشون داد که به هیچ وجه بازیگر طنز نیست
خدا به مهران مدیری صبر بده

526:


527:

به نظرم برزو ارجمند نباید تو این سریال بازی می کرد ! یه جورایی کلاس کار خودش و آورد پایین !

528:


529:

فک کنم دیشب بود یه سکانس مدیر باشگاه یه کاسه توالت دستش بود مربی هم یه سیفون ، نتیجه میگیریم مدیر گند میزنه به تیم و مربی سیفون میکشه !
به تیم مقابل توی بازیها اگه دقت کنین بازیکنها خیلی کم سن و سالن احتمالاً از این مدرسه های فوتبال باشن معمولا هم پشت به دوربین هستن که چهره شون دیده نشه :d

530:


531:

اینجا باشگاه راه آهنه . اون یارو سیبیل گنده و هیکلی هم بازیکن سابق تیم راه آهن بوده که الان یه کاره ای تو همون تیمه. واسه همینه که همه شوتاشونو اون میزد چون حرفه ای تره.
===
امشب قشنگ همه رو مسخره کرد. مخصوصا قلعه نوعی رو ! ( جمشید ! )
اون جکی که گفت فقط قصدش مسخره کردن کریمی بود !
تیم بی بضاعت هم که شاغلام پیروانی .
قطبی و استیلی و ...

532:


533:

اونایی که میگن عنایتی فقط به دماغش توجه میکنند ولی بیشتر به نیکبخت شبیه هست.
از جدی نگرفتن تمرینات و گندیدگی کبد.مخالفت با مربی و نیمکت نشینی.آرایش زیاد و درست کردن موها با اتو و چسب مو تو رختکن. تو فیلم مردان پرسپولیس هم یک صحنه داخل رختکن رو نشون میده که نیکبخت داره به کله اش چسب میزنه.

534:

اي بابا اينجام داره ميشه بحث استقلال پرسپوليس !!!

535:

اون جاهایی که اسما رو اشتباه میگن باحاله.مثلا کپلو،زیگلو،موریانه،کاکول اونجاهاش خیلی خنده داره.در کل این قسمت فوتبالم بد نی.دیگه چهره ی دیگه ای هم تو این فیلم پیدا میکنه یا نه؟

536:

دو تا دیگه مثل اینکه

537:

فکر نکنم به دو تا شغل دیگه برسه !

سه چهار قسمت دیگه بیشتر باقی نمونده.
پژمان بازغی هم که شصتچی رو شناسایی کرد.
شاید حداکثر یک شخصیت دیگه هم پیدا کنه ...

538:


539:

از فردا یک شخص دیگه میشه.

540:

اقا این یارو گندهه اول گفت من فقط تو دفاع وایمیستم و همرو میبندم بعد رفت تو بازی هی گل زد تنها جاییم که نبود همون دفاع بود فردا هم نودو داره کل هفته شد تب فوتبال

541:

من امشب ندیدمش ! :(
قشنگ بود ؟

542:

سلام...

آره قشنگ بود فردا حتما ببینش.

543:


544:

مرسی
منم ندیدمش این قسمتش هنوزم تو فوتباله یا شغله جدیده؟

545:


آره خیلی قشنگ بود هنوز مربی فوتباله.

546:


547:

2 تا گل که بیشتر نزد.بقیه تکرار همون صحنه ها بود.
زیاد خنده دار نبود ولی ثانیه به ثانیه اش معنی داشت.

548:


549:

امشب تيکه هاي مصاحبه ي مران مديري هم جالب بود : هم فيروز داشت هم عليه قلعه نوعي رو
توي بازي هم که اکبر اوتي بود . در کل به همه يه گيري داد : که به جا هم بود

550:


551:

قضیه ی جادوگرش باحال بود ! جدا همچین چیزی هستا !!! واقعا باید بگم مدیری هر چی هست داره فریاد می زنه اونم به بهترین شکل !

552:


553:


آره هم قشنگ بود هم معنی دار.اکثر کارهای مهران مدیری همین جوریه!!!!!

554:


555:

آره فوتباله!
-------
خیلی قشنگ و با معنی!
رشوه و .........
توجه کردین آرم سیکاد چیه؟!!!!!!
توالت!!!خیلی کشف باحالی بود!: دی : دی
رفیق بی کلک مادر!!: دی
مادر جــــــــــان!!!
تیکه هایی که به اون دختره میگه خیلی باحاله!: دی

556:


557:

این فعل خواستن چی بود؟؟؟

558:


559:

با اينکه يه پرسپوليسيم شايد هم از نوع 2 آتيشه ولي: نگاه مديري نقد کاراي اشتباهه آدماست

قطبي اولش جنتلمن اومد ايران ولي قالب ايرانيا رو گرفت : البته اگه ميموند پياز ور با مشت ميترکوند بلاشک

قبول بايد کرد که نيکبخت اگه مث آدم فوتبالش رو دنبال ميکرد الان به رتبه هاي بالاتر ميرسيد نه اينکه با بي منطقي از تيم ملي بکشه کنار ؟

در مورد قلعه نوعي و فيروز و ميثاقيان هم حقايق رو همه ميدونن و بهتره جبهه گيري نشه . ايشا... قسمت فوتباليش که بره جلو تناپيک روال عاديش رو در پي ميگيره

560:
 اين مطلب بدون دخالت انساني عينا از اين آدرس کپي شده و تمامي مسوليت آن با ناشر اصلي است.

Rapidshare / همه چيز در مورد رپيدشير
[ Yahoo! Messenger ] / تمامی مسائل ياهو مسنجر
Torrent / تاپیک مرجع بحث و گفت گو در مورد تورنت
FileGir / تاپیک جامع فایل گیر ▓ توضیحات در پست اول ▓
Uploadbaz آپلود و ریموت آپلود رایگان تا سقف 1 گیگابایت + 10 گیگ فضای رایگان بدون زمان تاخیر برای دانلود
Rapidbaz / همه چيز در مورد رپيدباز

بحث و تبادل نظر در رابطه با راه اندازی فروشگاه الکترونیکی
-- جام رمضان : مسابقه سراسری طراحی وبسایت و وبلاگ ویژه اعضای P30world
اموزش كدهاي جاوا اسكريپ
کد های جاوا برای زیبا تر کردن وبلاگ و وب سایت
»»» صنـدلی داغ طراحان وب انجمن های پی سی ورلد - مهمان این دوره: " ? " «««
پروژه پارسی سازی وبسایت W3Schools
*