کاربرد سیستم خبره در پیاده سازی سیستم تضمین کیفیت


کاربرد سیستم خبره در پیاده سازی سیستم تضمین کیفیت
رضایت مشتری بعنوان عامل مهمی در توانایی رقابت یک شرکت شناخته میشود.


توسعه و کاربرد روش‌های نمونه‌گیری فله‌ای
ایجاد یک سیستم کیفیت جامع و درست اجرا شده، بیانگر توانایی تامین محصولات و خدماتی هست که همیشه رضایت مشتری را فراهم می کند.


بررسی بهره‌وری و مقایسه تولیدات عمده کشاورزی روستاهای پارس‌آباد مغان
مجموعه هستانداردهای 9000 موسسه بین المللی هستاندارد ‏‎(ISO)‎‏، مدل جهانی مورد قبول یک سیستم کیفیت را ارایه می کند.


ارائه یک الگوریتم جدید برای حل مسائل برنامه‌ریزی خطی
مشتریان امروز اغلب به مدرکی نیاز دارند که نشان دهد تولیدنمايندگان می توانند محصولات و یا خدمات را با کیفیت مورد نیاز، تامین نمايند.


بررسی فنی و اقتصادی طرح مکانیزاسیون سیستمهای اداری و فنی سیمان آبیک
داشتن تاییدیه مستقل برای انطباق سیستم کیفیت با مجموعه هستانداردهای ‏‎ISO 9000‎، روش بسیار خوبی برای نمایش تواناییهای شرکت و جلب اعتماد مشتریان در سراسر جهان هست.


برنامه‌ریزی و تحلیل جایگاه برای آینده صنعت پتروشیمی کشور
اعطای چنین گواهینامه هایی، از سوی منابع مستقل، امری عادی هست و بطور فزاینده ای در قراردادهای فروش مورد توجه برنامه می گیرد.


طراحی مدل قیمت‌گذاری محصول سیمان کشور
از این رو در این پایان نامه سعی در پیاده سازی سیستم تضمین کیفیت با هستفاده از سیستمی مبتنی بر سیستم خبره شده هست تا هم از مزایای سیستم خبره از جمله افزایش قابلیت دسترسی، بهره گیری از تجربیات چندگانه، سرعت عمل و سهولت انتقال دانش بهره جست و هم با ارائه یک سیستم، چندین هدف را که در اولویت پیاده سازی سیستم تضمین کیفیت میباشد و همچنین آموزش کاربر و هستفاده جهت مشاوره را دنبال کرد.


بررسی و تجزیه و تحلیل و تعیین رشته‌های بهینه اقتصادی (مقاطع کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد ناپیوسته) برای دانشگاه علوم و فنون مازندران
در این راستا، سیستم طراحی و پیاده سازی شده در این پایان نامه هر کاربری را که دارای اطلاعات مقدماتی و آشنایی در زمینه سیستم تضمین کیفیت میباشد را قادر میسازد تا اقدام به پیاده سازی این سیستم در ساوقت یا شرکت خود نماید و بطور هموقت نیز از کاربردهای آموزشی و مشاوره ای اون بهره گیرد.


ارایه چارچوب سیستم پشتیبانی تصمیم مبتنی بر نماینده های هوشمند در معاملات سهام87 out of 100 based on 57 user ratings 807 reviews