به آسانی میلیونر شوید


به آسانی میلیونر شویدبه آسانی میلیونر شویدبه آسانی میلیونر شوید

مجله اینترنتی رمز موفقیت: خیلی‌ها برایم ایمیل می‌فرستند که این کار غیر ممکن است. می‌گویند، «شانس است. یا باید توی یک خانواده ثروتمند دنیا آمده باشی. یا توی یک قرعه‌کشی برنده بشی. یا خانواده‌ات باید خیلی به تو کمک کنند.»

مادری تنها که پنج فرزند دارد این طور نوشت، «من مطالب شما را خواندم و آنها را باور دارم. اما من 50 سال سن دارم و در دو شغل با ساعتهای طولانی کار می‌کنم. نزدیک عید است و من به سختی می‌توانم پول کافی برای خرید هدیه برای بچه‌هایم فراهم کنم. چکار باید بکنم؟»
آقای دیگری این طور نوشت، «خوب اگر برای دولت یا شرکتها کار کنی، نمی‌توانی انتظار میلیونر شدن داشته باشی. در هر صورت شما حقوق ثابتی دریافت می‌کنی و وقت کمی برای هر کار دیگری داری. وقتی که از سر کار به منزل می‌رسی، باید با بچه‌ها بازی کنی و خودت را سرگرم کنی.»


به آسانی میلیونر شوید


این پرسشها مرا بر آن داشت که در مورد فرصتهای واقعی ثروتمند شدن فکر کنم. کسانی را می‌بینم که آشنایانی ندارند، پول یا تحصیلات دانشگاهی ندارند، ولی با این حال توانستند برای خودشان و دیگران فرصتهایی ایجاد کنند. آنها چه خصوصیتی دارند؟
واقعیت این است که همه‌ی ما می‌توانیم به هر اندازه که تصمیم بگیریم ثروتمند شویم. هیچ‌کدام از ما از ثروتمندی محروم نیست. همه‌ی حق و حقوق شما برای پولدار شدن به هر اندازه‌ای که باشد محفوظ است. هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد.


پول مثل خورشید است. تبعیض قائل نمی‌شود. نمی‌گوید، «من به این گل، درخت، یا این شخص گرما و نور نمی‌بخشم چون آنها را دوست ندارم.» پول هم مثل خورشید برای همه در دسترس است به شرطی که واقعاً آن را باور داشته باشیم. هیچ‌کس استثنا نیست.
در اینجا 7 نکته لازم برای میلیونر شدن را بیان می‌کنیم:


1. طرز فکر خود را عوض کنید

باید چشم به دورترها و هدف بزرگ‌تان داشته باشید. وقتی که اکثر مردم فقط درختها را می‌بینند، شما دید خود را بازتر کرده و جنگل را ببینید. به این ترتیب شما قادر خواهید بود مسیر درست را تصویر کنید و به مقصدی که می‌خواهید برسید. با داشتن یک تصویر ذهنی و اهدافی برای رسیدن به آن، فرصتهای بیشماری بر سر راه‌تان پدیدار می‌شود.


باید بارها خودتان را از نو کشف کنید و بیشتر بشناسید و موانع زیادی را پشت سر بگذارید تا به اولین میلیون خود نائل شوید. شناخت واقعیت‌های درونی خودتان چندان راحت نیست. گاهی – حتی در یک روز – می‌فهمید که خودتان بزرگترین دشمن و همینطور بهترین دوست خودتان هستید! به هر حال، تغییر در طرز فکرتان یک عامل الزامی برای رسیدن به ثروت است.


2. بدون خستگی پس‌انداز کنید
این مورد پاسخ برخی از سوالهایی که از من پرسیده می‌شود را می‌دهد. شما باید نهایت سعی خود را بکنید تا هر چقدر که می‌توانید پول پس‌انداز کنید، حتی اگر مبلغ ناچیزی در هر ماه باشد.


تکنیک‌های زیادی برای پس‌انداز وجود دارد. شما باید برای خودتان روشی مطابق با اوضاع مالی خود تعیین کرده و شروع به پس‌انداز کنید. حتی اگر درآمد ثابتی داشته باشید، باید نظم و ترتیبی برای این کار اتخاذ کنید. مبلغی که در ابتدای هر ماه کنار می‌گذارید هر چقدر که هست پس از اینکه به رقم قابل قبولی رسید آنر در بهترین حالت ممکن سرمایه‌گذاری کنید.


به آسانی میلیونر شوید


3. از میلیونرها بیاموزید
بسیاری از مردم توسط کسانی احاطه شدند که من اسم آنها را «دوستان پیش‌فرض» می‌گذارم. اینها آشنایانی هستند که در مغازه‌ی سر کوچه، باشگاه، مدرسه، محل کار، و جاهای مشابه می‎‌بینیم. طبیعتاً با افزایش اعتمادی که بوجود می‌آید با این افراد دوست می‌شویم. در هر حال، در بیشتر موارد، این افراد میلیونر نیستند و کمکی هم به شما نمی‌توانند بکنند.


اگر واقعاً آرزو و اشتیاق دارید که میلیونر شوید، این افراد ممکن است به شما بگویند که غیر ممکن است. آنها خواهند گفت که شما در خیالات سیر می‌کنید و دلایلی می‌آورند که شما هرگز نمی‌توانید ثروتمند شوید. بجای این حرفها، از میلیونرها بیاموزید. روابط با این افراد را کاهش دهید و در جستجوی اشخاص جدیدی باشید که می‌توانند به شما کمک کنند تا چند پله بالاتر بروید.


4. ثروتمندانه لذت ببرید
برای ثروتمند شدن ابتدا باید ثروتمند زندگی کردن را یاد بگیرید. یعنی خودتان را در وضعیتهایی برنامه دهید که قبلاً نبودید. بعنوان مثال، رانندگی با خودروی مدرن و جدیدی را امتحان کنید، از یک مشاور املاک بخواهید خانه‌ی گران‌قیمتی را به شما نشان دهد، یا یک کیک شکلاتی درجه یک از بهترین شیرینی‌فروشی شهر بخرید.


خیلی از این موارد هزینه زیادی به شما تحمیل نمی‌کنند، بعضی‌ها هم رایگان هستند. اگر می‌خواهید به آرزوهای مالی خود برسید، باید به جایی بروید که 97% از مردم دوست ندارند به آنجا بروند. آیا تفریگاه لوکس، چشمه‌های آب گرم، یا موزه‌هایی در منطقه شما وجود دارد که بتوانید اوقاتی را ثروتمندانه بگذرانید؟ اگر اینطور است، پس استفاده کنید.


5. باورکنید ممکن است
اگر باور کنید که میلیونر شدن ممکن است، پس می‌توانید کاری کنید که این اتفاق بیافتد. اما اگر خودتان را از این فرصت مستثنی کنید و فکر کنید برای دیگران این چنین است، هرگز پولدار نخواهید شد. همچنین هر وقت می‌توانید ثروتمندان را قدر بدانید و متشکر باشید. کسانی که از ثروت و ثروتمند متنفر هستند محتملاً به هیچ‌کدام از اینها نمی‌رسند.


برای تقویت باورها بهترین روش این است که به هر طریق ممکن درباره خودتان و ثروت چیزهای لازم را بیاموزید. مطالعه کتابهایی که توسط ثروتمندان خودساخته نوشته شده یکی از این روشهای آموزش است. با تکمیل آموزش و کسب انگیزه و اشتیاق لازم می‌توانید به ثروتی که ذر پی‌اش هستید برسید.


به آسانی میلیونر شوید


6.خدمت‌رسانی کنید
ثروت مادی شما برابر سهم شما از کل جامعه است. شما به این جامعه مدیون هستید. اگر این سوال معروف را از خود بپرسید، «چطور می‌توانم ارزش بیشتری به افراد بیشتری در زمان کمتری برسانم؟» آنگاه خواهید فهمید که همیشه می‌توانید کیفیت و کمیت خدمت رسانی به مردم را بیشتر کنید. مردم منتظر خدمات شما هستند.


یک گام از بقیه جلوتر باشید. وقتی که صحبت از کمک به دیگران می‌شود، هر کاری که از دست‌تان ساخته است دریغ نکنید.به این فکر نکنید که مردم قدردان شما هستند یا نیستند. شما فقط دانه‌ها را بکارید و طبیعت خودش باقی مراقبت‌ها را انجام می‌دهد.


7. کلیه فرصتها را دریابید
در اطراف شما، هر جایی که زندگی می‌کنید، همیشه فرصتهای خوبی وجود دارد. هر فرصتی که در محدوده‌ی توانایی شما جای می‌گیرد را بقاپید. گاهی وقتها به پاداش مالی مورد انتظار دست نمی‌یابید، اما اگر همچنان به کاشتن دانه‌ها ادامه دهید، سرانجام به ثمر خواهد نشست.
منبع : راه خوبلباس هایتان را پرینت بگیرید +عکس

1:

فکر کنم این هستارتر با شما بوده


برانکارد هوشمند

2:

سلام
بعضیها که دوست دارن بی زحمت پولدار شن،این مطالب رو نمیخونن،چه برسه به عمل کردن.
بعضیها هم که توی زندگی قناعت دارن،از نظر خودشون پولدار هستن.


شیر آب و دست خشک کن
و نیازی به پول بیشتر ندارن.


بالش هوشمندی برای جلوگیری از خروپف


10 پرینتر سه بعدی

3:

تقریبا خودم همه شونو به صورت لدنی می دونستم البته غیر از 1 و 6 که متاسفانه نفهمیدم دقیقا باید چیکار کرد!

حالا فعلا قراره با آقا محمد بریم پشتکوه ِ هرمزگان بعدا مطالبشو دقیقتر می خونم ببینم با 1.8 میلیاردم چیکار کنم بهتره :دی


پرینتری برای چاپ نخ رنگی +عکس

4:

به اونجا زیاد خوشبین نباشید

باید دوبرابر پس بدین


تکنولوژی هایی با موتور بخار +عکس

5:

تیتر اون تاپیک رو دیدم ولی چون برام خوشایند نبود نخوندمش :دی
پس مطلبش رو درست حدس زدم!

اونوقت میریم سراغ پلن b که یکی از کاربرا پیشنهاد داد، یعنی شمال شهرستان تهران :دی


ماشین فوتبالیست ها

6:

مورد 1 ک میگه آهای آقایی ک میخوای میلیاردر بشی طرز فکرتو عوض کن!یعنی چی؟
آها نکته اش اینجاس
یعنی اینکه فکر نکن با پس انداز و خسیس بازی و عیدی ندادن ب بقیه میتونی ب جایی برسیتازه برعکسه....باید دست ب جیب بشی عیدی کارت ب کارت کنی...بقیه رو خوشحال کنی و اینا
و مورد 6 هم ک مشخصه...
میگ عاقا خدمت رسانی کن..ب بقیه خدمت کن...کمک مالی کن...پول کارت ب کارت کن

اگر باز هم ابهامی وجود داره بگین ها

7:

چقد مفهوم هر دو مورد نزدیک به هم بود
5 تا مورد دیگه هم اگه موشکافی بشن، دارن همینو میگن؟

8:

دقیقا....همشون بجز مورد 2...اون رو اصلا توصیه نمیکنم

دکتر ترنم ...دارنده ی مدرک دکترای بدست آوردن پول و ثروت از آکسفورد انگلستان


9:

پشت کوه هرمزگان 1.8 میلیارد قضیه چیه؟

10:

پس عیدی رو بنویس به حساب
نوشته اصلي بوسيله inspector نمايش نوشته ها
پشت کوه هرمزگان 1.8 میلیارد قضیه چیه؟
نصف پسرای فروم میخوان برن هرمزگان ازدواج کنن ، نشنیدین شما هنوز؟
این تاپیک: http://forum.hammihan.com/thread218821.html

البته تو همین تاپیک دوستان منو آگاه کردن نسبت به مساله بازپس دادن شاباش اون هم به میزان دو برابر ، من دیگه نمیرم

11:

چشممنون روشن محمد زیر سرش بلند شده ، میخواد بیا اونجا

12:

نه بابا بنده خدا به عنوان همراه من میخواست بیاد من تنها نمونم باور کنید

13:

اخع برادر شما برو اونجا زن بگیر شاباش رو بدین به من من خودم سرماه به همشون پول می دم خب کی بریم خواستگاری؟؟؟

14:

توی این طرح ابتکاری، سهم من چی میشه پس؟ اصلی ترین زحمت رو من میکشم ها

15:

شما دوماد می شی سروسامون م یگیره کم اینا نع واقعنی کمه عایا؟ ای پرتوقع

16:

سلام سعید جان خوبی
اتفاقا ما هم همچین رسمی رو داریم که روز عروسی برای داماد هدیه ی رو میبرن (که به زبان کوردی به سورانه خطاب میشه ) ...البته نه به این شدت
اما خب چنین چیزی فک نمیکنم باشه که هر کس مثلا 1 میلیون و 52 هزار 750 تومن برای عروسی داماد ریخت ...

داماد دور بعد 2میلیون 105 هزار و 500 به طرفی که هدیه داده پس بده خخخخ تقریبا همون مقداری رو که هدیه گرفته باید برگردونه .... ولی از طرفی یه سرمایه ی خوبیه دیگه ...

میتونه تا عروسی های بعدی یه کسب و کاری با 1.8 میلیارد برای خودش راه بندازه و یه جورایی بار خودش رو ببنده
پس نکته ی اخلاقی این میشه که : شک به دلتون راه ندید...

در کار خیر هیچ حاجت هستخاره و از این صوبتا نیست خخخخخ

17:

من که باور میکنم
ولی اذهان عمومی رو میخوای چیکار کنی

18:

آره حق با شماست، از این زاویه نگاه نکرده بودم به قضیه
نوشته اصلي بوسيله hossein-a نمايش نوشته ها
سلام سعید جان خوبی
اتفاقا ما هم همچین رسمی رو داریم که روز عروسی برای داماد هدیه ی رو میبرن (که به زبان کوردی به سورانه خطاب میشه ) ...البته نه به این شدت
اما خب چنین چیزی فک نمیکنم باشه که هر کس مثلا 1 میلیون و 52 هزار 750 تومن برای عروسی داماد ریخت ...

داماد دور بعد 2میلیون 105 هزار و 500 به طرفی که هدیه داده پس بده خخخخ تقریبا همون مقداری رو که هدیه گرفته باید برگردونه .... ولی از طرفی یه سرمایه ی خوبیه دیگه ...

میتونه تا عروسی های بعدی یه کسب و کاری با 1.8 میلیارد برای خودش راه بندازه و یه جورایی بار خودش رو ببنده
پس نکته ی اخلاقی این میشه که : شک به دلتون راه ندید...

در کار خیر هیچ حاجت هستخاره و از این صوبتا نیست خخخخخ
سلام آقا حسین ممنون شما خوبی؟
به سورانه ، از کلمه سور و شادی میاد ، نه؟ چه زود یاد گرفتم کردی رو
آره اینطوری که میگن باید دو برابرشو پس بدی، شبیه شبکه های هرمی هست
دو میلیارد یه ذره فراتر از سرمایه کسب و کار هست
یکی از کاربرا اونجا یه پلن B ارائه داد که بهتر از روش اوله ، بذارین به شما هم یاد بدم فکر نکنین من اینقدر مادی هستم هااا

اقایون به جای سفر به این مکان ناشناخته و مرموز ، که احتمالا به خطر افتادن جونشون هم توش هست ، یه سر تشریف بیارن شمال شهرستان تهران ، یه دختر از اونجا بگیرن ، فقط قیمت ماشینی که شب عروسی پدر خانومشون بهشون کادو میده میلیاردیه چه برسه به بقیه چیزا !!!!!!!!!!

19:

اذهان عمومی رو میشه با عیدی اقناع کرد

20:

کسی که دخلش بیشتر از خرجش بشود و اونقدر صرفه جویی داشته باشه که سادهترین غذاها و لباسها و...

رو هستفاده کنه کم کم میلیونر میشه حتی اگر خودشم نشد اما حداقل نسلهای بعدیش میلیونر میشن اغلب این بچه مایه دارها اجدادشون فقط به فکر پس انداز و صرفه جویی بودن حالا کلی سرمایه دارند در واقع هرکی از چند دهه پیش ملک و مغازه و زمین هم داشته الان یک میلیونره توی این چند سال اخیر قیمت املاک خیلی افزایش داشته
البته اگر حوصله جمع کردن سرمایه هم نداشتین راههای دیگری هم هست که البته جالب نیستن احتمال مرگ وجود داره مثلا بری خودتو پرت کنی وسط اتوبان بعدش میلیونر میشی!

21:

سلام من اذهان عمومی هستم

22:

کَل اگر طبیب بودی!......


23:

شکر خدا ....

ممنون
آفرین دقیقا از واژه ی سور گرفته شده ...، چُخ ساغول
خب طرحش بد نیست البته به عنوان گزینه ی آخر ...

اما یه مشکلی که هست باید ننگ داماد سرخانگی رو تحمل کنیم ولی طرح A مزایای بیشتری داره...به عنوان مثال در حالی که نشستی ُ داری یک و هشت دهم میلیارد رو میشماریو از شمارشش لذت میبریخخخخ به طرفت هم میگی، اینا همه رو باید برگردونیم به فامیلات والا با این فامیلاشون خخخخ (یه منتی هم میزاریم رو سرش ) در حالی که یه سرمایه موقت خوبیه .... البته یه نکته ی رو عرض کنم...

این فکرا همینجوری گذری به ذهنم میرسه وگرنه اصلا مادیات برای من ارزشی نداره خخخخ

+
راستی سعید جان میرید یه بلیت هم برای ما بگیرید

24:

شماره کارت بدم

25:

انا اذهانا

المنتظرالعیدی و الفلوس


26:

شما مولتی لنگوئیج هستین؟
میگم بیایین یه کاری کنیم که هم ریسک پایین بیاد هم از مزایای هر دو طرح بهره مند بشیم، اجرای طرح A با شما ، B با من، هر چی کاسب شدیم نصف نصف
نوشته اصلي بوسيله inspector نمايش نوشته ها
سلام من اذهان عمومی هستم
نوشته اصلي بوسيله poriyan نمايش نوشته ها
شماره کارت بدم
نوشته اصلي بوسيله taranomebahar نمايش نوشته ها
انا اذهانا

المنتظرالعیدی و الفلوس

من جز در حضور وکیلم آقا محمد ، هیچ حرفی نمیزنم

27:

پول منو میدی یا همینجا جلوی بقیه پولت کنم
عاقا محمد خودش بمن بدهکاره..یدست پوشش مجلسی گرون ازش میخوام

28:

انتی تتکلمین مع الغه العربیه
هذا عجیب

29:

زدن نداره که من که فرمودم میدم بنویس به حسابم

30:

شما دوماد می شی سروسامون م یگیره کم اینا نع واقعنی کمه عایا؟ ای پرتوقع

31:

سلام سعید جان خوبی
اتفاقا ما هم همچین رسمی رو داریم که روز عروسی برای داماد هدیه ی رو میبرن (که به زبان کوردی به سورانه خطاب میشه ) ...البته نه به این شدت
اما خب چنین چیزی فک نمیکنم باشه که هر کس مثلا 1 میلیون و 52 هزار 750 تومن برای عروسی داماد ریخت ...

داماد دور بعد 2میلیون 105 هزار و 500 به طرفی که هدیه داده پس بده خخخخ تقریبا همون مقداری رو که هدیه گرفته باید برگردونه .... ولی از طرفی یه سرمایه ی خوبیه دیگه ...

میتونه تا عروسی های بعدی یه کسب و کاری با 1.8 میلیارد برای خودش راه بندازه و یه جورایی بار خودش رو ببنده
پس نکته ی اخلاقی این میشه که : شک به دلتون راه ندید...

در کار خیر هیچ حاجت هستخاره و از این صوبتا نیست خخخخخ

32:

من که باور میکنم
ولی اذهان عمومی رو میخوای چیکار کنی

33:

آره حق با شماست، از این زاویه نگاه نکرده بودم به قضیه
نوشته اصلي بوسيله hossein-a نمايش نوشته ها
سلام سعید جان خوبی
اتفاقا ما هم همچین رسمی رو داریم که روز عروسی برای داماد هدیه ی رو میبرن (که به زبان کوردی به سورانه خطاب میشه ) ...البته نه به این شدت
اما خب چنین چیزی فک نمیکنم باشه که هر کس مثلا 1 میلیون و 52 هزار 750 تومن برای عروسی داماد ریخت ...

داماد دور بعد 2میلیون 105 هزار و 500 به طرفی که هدیه داده پس بده خخخخ تقریبا همون مقداری رو که هدیه گرفته باید برگردونه .... ولی از طرفی یه سرمایه ی خوبیه دیگه ...

میتونه تا عروسی های بعدی یه کسب و کاری با 1.8 میلیارد برای خودش راه بندازه و یه جورایی بار خودش رو ببنده
پس نکته ی اخلاقی این میشه که : شک به دلتون راه ندید...

در کار خیر هیچ حاجت هستخاره و از این صوبتا نیست خخخخخ
سلام آقا حسین ممنون شما خوبی؟
به سورانه ، از کلمه سور و شادی میاد ، نه؟ چه زود یاد گرفتم کردی رو
آره اینطوری که میگن باید دو برابرشو پس بدی، شبیه شبکه های هرمی هست
دو میلیارد یه ذره فراتر از سرمایه کسب و کار هست
یکی از کاربرا اونجا یه پلن B ارائه داد که بهتر از روش اوله ، بذارین به شما هم یاد بدم فکر نکنین من اینقدر مادی هستم هااا

اقایون به جای سفر به این مکان ناشناخته و مرموز ، که احتمالا به خطر افتادن جونشون هم توش هست ، یه سر تشریف بیارن شمال شهرستان تهران ، یه دختر از اونجا بگیرن ، فقط قیمت ماشینی که شب عروسی پدر خانومشون بهشون کادو میده میلیاردیه چه برسه به بقیه چیزا !!!!!!!!!!

34:

اذهان عمومی رو میشه با عیدی اقناع کرد

35:

کسی که دخلش بیشتر از خرجش بشود و اونقدر صرفه جویی داشته باشه که سادهترین غذاها و لباسها و...

رو هستفاده کنه کم کم میلیونر میشه حتی اگر خودشم نشد اما حداقل نسلهای بعدیش میلیونر میشن اغلب این بچه مایه دارها اجدادشون فقط به فکر پس انداز و صرفه جویی بودن حالا کلی سرمایه دارند در واقع هرکی از چند دهه پیش ملک و مغازه و زمین هم داشته الان یک میلیونره توی این چند سال اخیر قیمت املاک خیلی افزایش داشته
البته اگر حوصله جمع کردن سرمایه هم نداشتین راههای دیگری هم هست که البته جالب نیستن احتمال مرگ وجود داره مثلا بری خودتو پرت کنی وسط اتوبان بعدش میلیونر میشی!

36:

سلام من اذهان عمومی هستم

37:

کَل اگر طبیب بودی!......


38:

شکر خدا ....

ممنون
آفرین دقیقا از واژه ی سور گرفته شده ...، چُخ ساغول
خب طرحش بد نیست البته به عنوان گزینه ی آخر ...

اما یه مشکلی که هست باید ننگ داماد سرخانگی رو تحمل کنیم ولی طرح A مزایای بیشتری داره...به عنوان مثال در حالی که نشستی ُ داری یک و هشت دهم میلیارد رو میشماریو از شمارشش لذت میبریخخخخ به طرفت هم میگی، اینا همه رو باید برگردونیم به فامیلات والا با این فامیلاشون خخخخ (یه منتی هم میزاریم رو سرش ) در حالی که یه سرمایه موقت خوبیه .... البته یه نکته ی رو عرض کنم...

این فکرا همینجوری گذری به ذهنم میرسه وگرنه اصلا مادیات برای من ارزشی نداره خخخخ

+
راستی سعید جان میرید یه بلیت هم برای ما بگیرید

39:

شماره کارت بدم

40:

انا اذهانا

المنتظرالعیدی و الفلوس


41:

شما مولتی لنگوئیج هستین؟
میگم بیایین یه کاری کنیم که هم ریسک پایین بیاد هم از مزایای هر دو طرح بهره مند بشیم، اجرای طرح A با شما ، B با من، هر چی کاسب شدیم نصف نصف
نوشته اصلي بوسيله inspector نمايش نوشته ها
سلام من اذهان عمومی هستم
نوشته اصلي بوسيله poriyan نمايش نوشته ها
شماره کارت بدم
نوشته اصلي بوسيله taranomebahar نمايش نوشته ها
انا اذهانا

المنتظرالعیدی و الفلوس

من جز در حضور وکیلم آقا محمد ، هیچ حرفی نمیزنم

42:

پول منو میدی یا همینجا جلوی بقیه پولت کنم
عاقا محمد خودش بمن بدهکاره..یدست پوشش مجلسی گرون ازش میخوام

43:

انتی تتکلمین مع الغه العربیه
هذا عجیب

44:

زدن نداره که من که فرمودم میدم بنویس به حسابم

45:

عجیبه شکوری این تاپیک رو با پُست های گوهربارش تا الان ندیده ....


46:

سلام عاقا ماجد
نه من عربی بلد نیستم فقط چند تا دوست عرب دارم ک فقط فحش عربی یادم دادن نامردا

نوشته اصلي بوسيله 100percentsaeid نمايش نوشته ها
زدن نداره که من که فرمودم میدم بنویس به حسابم
بله تا الانم همین کارو کردم....فعلا حساب شما شده 50 هزار تومن...
حساب حسین شده1میلیون و 750 هزار تومن

نوشته اصلي بوسيله hossein-a نمايش نوشته ها

47:

اره دیگه چند وقته دیگه باید برم بازداشتگاه

48:

چیه نکنه توقع داشتی هدیه ی روز زن ازت نگیرم

نه ان شالله ب موقع بهم پولمو میدی و کار ب اونجاها نمیکشه

خخخخخخ

49:

خخخخخخخ
نه والا .....این چه حرفیه ....

معلومه که ازت توقع نداشتم خخخخ
چرا بابا میکشه ...

ماشاا...

تصاعدی داره میره بالا ...

خخخخ

50:

اصن همینه ک هست...میخوای بخواه نمیخوای بازم بخواه

51:

درسته باید دوبرابرشو پس بدید اما وقتی با یک سرمایه2میلیاردی شروع کنید
راحت می تونید 3برابرشم پس بدید پس شکی به دلتون راه ندید
2میلیارد سرمایه چیز کم نیست ...نوشته اصلي بوسيله hossein-a نمايش نوشته ها
سلام سعید جان خوبی
اتفاقا ما هم همچین رسمی رو داریم که روز عروسی برای داماد هدیه ی رو میبرن (که به زبان کوردی به سورانه خطاب میشه ) ...البته نه به این شدت
اما خب چنین چیزی فک نمیکنم باشه که هر کس مثلا 1 میلیون و 52 هزار 750 تومن برای عروسی داماد ریخت ...

داماد دور بعد 2میلیون 105 هزار و 500 به طرفی که هدیه داده پس بده خخخخ تقریبا همون مقداری رو که هدیه گرفته باید برگردونه .... ولی از طرفی یه سرمایه ی خوبیه دیگه ...

میتونه تا عروسی های بعدی یه کسب و کاری با 1.8 میلیارد برای خودش راه بندازه و یه جورایی بار خودش رو ببنده
پس نکته ی اخلاقی این میشه که : شک به دلتون راه ندید...

در کار خیر هیچ حاجت هستخاره و از این صوبتا نیست خخخخخ
آره دقیقا ...

اما 2میلیارد خیلی دیگه در ذهن نمی گنجـد ...


میگـم شمـا برین اگـه موردی یافت کردین ما رو هم خبـر کنید
همگـی 2میلیارد سرمایه جمـع کنیم
دیگه اینسپکتورم راحت فروشگـاشو راه انـدازی می کنه و در دیجی کالا رو تخته ...نوشته اصلي بوسيله 100percentsaeid نمايش نوشته ها
اذهان عمومی رو میشه با عیدی اقناع کرد
من یک عدد اذهـان عمومی هسـدم ...نوشته اصلي بوسيله hossein-a نمايش نوشته ها
شکر خدا ....

ممنون
آفرین دقیقا از واژه ی سور گرفته شده ...، چُخ ساغول
خب طرحش بد نیست البته به عنوان گزینه ی آخر ...

اما یه مشکلی که هست باید ننگ داماد سرخانگی رو تحمل کنیم ولی طرح A مزایای بیشتری داره...به عنوان مثال در حالی که نشستی ُ داری یک و هشت دهم میلیارد رو میشماریو از شمارشش لذت میبریخخخخ به طرفت هم میگی، اینا همه رو باید برگردونیم به فامیلات والا با این فامیلاشون خخخخ (یه منتی هم میزاریم رو سرش ) در حالی که یه سرمایه موقت خوبیه .... البته یه نکته ی رو عرض کنم...

این فکرا همینجوری گذری به ذهنم میرسه وگرنه اصلا مادیات برای من ارزشی نداره خخخخ

+
راستی سعید جان میرید یه بلیت هم برای ما بگیرید
بله بر منکـرش نهلت ...

پول چیه چرک کف ست ...


کـلا یه تور پشت کوه راه بندازین راحت ترین ...نوشته اصلي بوسيله 100percentsaeid نمايش نوشته ها
شما مولتی لنگوئیج هستین؟
میگم بیایین یه کاری کنیم که هم ریسک پایین بیاد هم از مزایای هر دو طرح بهره مند بشیم، اجرای طرح A با شما ، B با من، هر چی کاسب شدیم نصف نصف

من جز در حضور وکیلم آقا محمد ، هیچ حرفی نمیزنم
کـوردها هستعـداد زیادی دارن ؛ یکیشم همیـن چند زبانِ بودنشونه ...


شمـا مونده به خیل عظیم توانایی های منو عاغا حسین پی ببرید ...مـن وکیل عاغامحمـد هسدم شمـا حرفی دارین به من بگیـد ...نوشته اصلي بوسيله mokhzan نمايش نوشته ها
انتی تتکلمین مع الغه العربیه
هذا عجیب
این یه شاخه جدید زبـون عربیـه
دستـور زبانش اینجـوریه:
لغت فارسی+ال = لغت عربی

دیگـه به همین راحتی به همین خوشمزگی زبان عربیو صحبت می کنید.نوشته اصلي بوسيله hossein-a نمايش نوشته ها
عجیبه شکوری این تاپیک رو با پُست های گوهربارش تا الان ندیده ....

دعـا کنید نبینه چـون همگـی یه کارت صد آفرین می گیـرید ...


52:

اقا منم پولمو می خوام حساب دفتری هم ندارم:دی

53:
اره واقعنی در علی اکسپرس و علی بابا رو هم تخته می کنیم دیجی که مال خودمونه:))))))

54:

سلام
اگه اسونه میشه یه داستان کوتاه به عربی برام بگین در حد چندتا جمله هم باشه کافیه

نوشته اصلي بوسيله taranomebahar نمايش نوشته ها
سلام عاقا ماجد
نه من عربی بلد نیستم فقط چند تا دوست عرب دارم ک فقط فحش عربی یادم دادن نامردا
در.د بر بانو ترنم
واقعاً این هم یه معضلی هست برا ما ایرانیا برای اشنایی با گویش های مختلف اولی کاری که می کنیم اینه که فحش ها شون رو یاد می گیریم
البته توی خانم ها یا نیست یا انگشت شمارن شما جزءاستثناها هستین
توجه داشته باشین یاد می گیریم خیلی فرق میکنه با یادمون دادن

55:

خراب کردی خرااااااااااااااااااااااا ااااااب برادر من
ببین چیکار کردی با اذهان عمومی ، نه خوووووووو ببین
پس کو اون وعدهای 100 روزه و عیدی این حرفا کوووووووووووووو
عجب وکیلیم داری با یه شیرکاکائو و کلوچه میاد سمت ما

56:

آره ایشالا ...


جمـع کنید 13 بدر و بریم پشت کـوه همه سیزده رو بدر کردیم هم یه سرمایه2میلیاردی جمع کردیم
یه تیرو دو نشانِ
بذار خوابتم حقیقت بپونده خو

نوشته اصلي بوسيله mokhzan نمايش نوشته ها
سلام
اگه اسونه میشه یه داستان کوتاه به عربی برام بگین در حد چندتا جمله هم باشه کافیه
من بی گناهم ...


از اونجـایی که عربیم شدیدا عالی و قویه می ترسم صحبت کنم چشمم بزنن ...


57:

واقعیتش عربی که شما بلدین با عربی ما فرق میکنه
مثلاً من به اینکه عرب هستم همیشه درس عربی رو میوفتادم
اگه هم پاس می کردم با نمره 10 /12 بود
یا مثلا همسرم با اینکه عربی حرف نمیزنه عربی سوری و مصری رو کاملاً متوجه میشه بعد من که عرب هستم میدم همسرم برام ترجمه کنه فیلم و سریال های عربی رو ههههه

58:

سلام اقا ماجد
بله دقیقا حق با شماست متاسفانه من الان فحش عربی بلدم و کاریشم نمیشه کرد

این متن هم تقدیم ب اقا ماجد مهربان

ربیع
مو ورد
موخضار
ولا سفرة العید

ربیع…
محبة لی کل سنه ادور!
دور الا
لا....

(نمیدونم دیگ درست معنی شده یا نه)

59:

خیلی خیلی خیلی خیلی مرسی
خیلی شعر قشنگی به خصوص عربی ش
دمِ گوگل گرم خیلی قشنگ ترجمه کرده
باور کنین یه لحضه شک کردم که شما عرب زبون هستین
بهار
گل نیست
شکوفه نیست
نه سبزه و
نه سفره ی هفت سین .

بهار
تویی که هر سال
تکرار می شوی
تکراری اما، نه !

60:

عجیبه شکوری این تاپیک رو با پُست های گوهربارش تا الان ندیده ....


61:

سلام عاقا ماجد
نه من عربی بلد نیستم فقط چند تا دوست عرب دارم ک فقط فحش عربی یادم دادن نامردا

نوشته اصلي بوسيله 100percentsaeid نمايش نوشته ها
زدن نداره که من که فرمودم میدم بنویس به حسابم
بله تا الانم همین کارو کردم....فعلا حساب شما شده 50 هزار تومن...
حساب حسین شده1میلیون و 750 هزار تومن

نوشته اصلي بوسيله hossein-a نمايش نوشته ها

62:

اره دیگه چند وقته دیگه باید برم بازداشتگاه

63:

چیه نکنه توقع داشتی هدیه ی روز زن ازت نگیرم

نه ان شالله ب موقع بهم پولمو میدی و کار ب اونجاها نمیکشه

خخخخخخ

64:

خخخخخخخ
نه والا .....این چه حرفیه ....

معلومه که ازت توقع نداشتم خخخخ
چرا بابا میکشه ...

ماشاا...

تصاعدی داره میره بالا ...

خخخخ

65:

اصن همینه ک هست...میخوای بخواه نمیخوای بازم بخواه

66:

درسته باید دوبرابرشو پس بدید اما وقتی با یک سرمایه2میلیاردی شروع کنید
راحت می تونید 3برابرشم پس بدید پس شکی به دلتون راه ندید
2میلیارد سرمایه چیز کم نیست ...نوشته اصلي بوسيله hossein-a نمايش نوشته ها
سلام سعید جان خوبی
اتفاقا ما هم همچین رسمی رو داریم که روز عروسی برای داماد هدیه ی رو میبرن (که به زبان کوردی به سورانه خطاب میشه ) ...البته نه به این شدت
اما خب چنین چیزی فک نمیکنم باشه که هر کس مثلا 1 میلیون و 52 هزار 750 تومن برای عروسی داماد ریخت ...

داماد دور بعد 2میلیون 105 هزار و 500 به طرفی که هدیه داده پس بده خخخخ تقریبا همون مقداری رو که هدیه گرفته باید برگردونه .... ولی از طرفی یه سرمایه ی خوبیه دیگه ...

میتونه تا عروسی های بعدی یه کسب و کاری با 1.8 میلیارد برای خودش راه بندازه و یه جورایی بار خودش رو ببنده
پس نکته ی اخلاقی این میشه که : شک به دلتون راه ندید...

در کار خیر هیچ حاجت هستخاره و از این صوبتا نیست خخخخخ
آره دقیقا ...

اما 2میلیارد خیلی دیگه در ذهن نمی گنجـد ...


میگـم شمـا برین اگـه موردی یافت کردین ما رو هم خبـر کنید
همگـی 2میلیارد سرمایه جمـع کنیم
دیگه اینسپکتورم راحت فروشگـاشو راه انـدازی می کنه و در دیجی کالا رو تخته ...نوشته اصلي بوسيله 100percentsaeid نمايش نوشته ها
اذهان عمومی رو میشه با عیدی اقناع کرد
من یک عدد اذهـان عمومی هسـدم ...نوشته اصلي بوسيله hossein-a نمايش نوشته ها
شکر خدا ....

ممنون
آفرین دقیقا از واژه ی سور گرفته شده ...، چُخ ساغول
خب طرحش بد نیست البته به عنوان گزینه ی آخر ...

اما یه مشکلی که هست باید ننگ داماد سرخانگی رو تحمل کنیم ولی طرح A مزایای بیشتری داره...به عنوان مثال در حالی که نشستی ُ داری یک و هشت دهم میلیارد رو میشماریو از شمارشش لذت میبریخخخخ به طرفت هم میگی، اینا همه رو باید برگردونیم به فامیلات والا با این فامیلاشون خخخخ (یه منتی هم میزاریم رو سرش ) در حالی که یه سرمایه موقت خوبیه .... البته یه نکته ی رو عرض کنم...

این فکرا همینجوری گذری به ذهنم میرسه وگرنه اصلا مادیات برای من ارزشی نداره خخخخ

+
راستی سعید جان میرید یه بلیت هم برای ما بگیرید
بله بر منکـرش نهلت ...

پول چیه چرک کف ست ...


کـلا یه تور پشت کوه راه بندازین راحت ترین ...نوشته اصلي بوسيله 100percentsaeid نمايش نوشته ها
شما مولتی لنگوئیج هستین؟
میگم بیایین یه کاری کنیم که هم ریسک پایین بیاد هم از مزایای هر دو طرح بهره مند بشیم، اجرای طرح A با شما ، B با من، هر چی کاسب شدیم نصف نصف

من جز در حضور وکیلم آقا محمد ، هیچ حرفی نمیزنم
کـوردها هستعـداد زیادی دارن ؛ یکیشم همیـن چند زبانِ بودنشونه ...


شمـا مونده به خیل عظیم توانایی های منو عاغا حسین پی ببرید ...مـن وکیل عاغامحمـد هسدم شمـا حرفی دارین به من بگیـد ...نوشته اصلي بوسيله mokhzan نمايش نوشته ها
انتی تتکلمین مع الغه العربیه
هذا عجیب
این یه شاخه جدید زبـون عربیـه
دستـور زبانش اینجـوریه:
لغت فارسی+ال = لغت عربی

دیگـه به همین راحتی به همین خوشمزگی زبان عربیو صحبت می کنید.نوشته اصلي بوسيله hossein-a نمايش نوشته ها
عجیبه شکوری این تاپیک رو با پُست های گوهربارش تا الان ندیده ....

دعـا کنید نبینه چـون همگـی یه کارت صد آفرین می گیـرید ...


67:

اقا منم پولمو می خوام حساب دفتری هم ندارم:دی

68:
اره واقعنی در علی اکسپرس و علی بابا رو هم تخته می کنیم دیجی که مال خودمونه:))))))

69:

سلام
اگه اسونه میشه یه داستان کوتاه به عربی برام بگین در حد چندتا جمله هم باشه کافیه

نوشته اصلي بوسيله taranomebahar نمايش نوشته ها
سلام عاقا ماجد
نه من عربی بلد نیستم فقط چند تا دوست عرب دارم ک فقط فحش عربی یادم دادن نامردا
در.د بر بانو ترنم
واقعاً این هم یه معضلی هست برا ما ایرانیا برای اشنایی با گویش های مختلف اولی کاری که می کنیم اینه که فحش ها شون رو یاد می گیریم
البته توی خانم ها یا نیست یا انگشت شمارن شما جزءاستثناها هستین
توجه داشته باشین یاد می گیریم خیلی فرق میکنه با یادمون دادن

70:

خراب کردی خرااااااااااااااااااااااا ااااااب برادر من
ببین چیکار کردی با اذهان عمومی ، نه خوووووووو ببین
پس کو اون وعدهای 100 روزه و عیدی این حرفا کوووووووووووووو
عجب وکیلیم داری با یه شیرکاکائو و کلوچه میاد سمت ما

71:

آره ایشالا ...


جمـع کنید 13 بدر و بریم پشت کـوه همه سیزده رو بدر کردیم هم یه سرمایه2میلیاردی جمع کردیم
یه تیرو دو نشانِ
بذار خوابتم حقیقت بپونده خو

نوشته اصلي بوسيله mokhzan نمايش نوشته ها
سلام
اگه اسونه میشه یه داستان کوتاه به عربی برام بگین در حد چندتا جمله هم باشه کافیه
من بی گناهم ...


از اونجـایی که عربیم شدیدا عالی و قویه می ترسم صحبت کنم چشمم بزنن ...


72:

واقعیتش عربی که شما بلدین با عربی ما فرق میکنه
مثلاً من به اینکه عرب هستم همیشه درس عربی رو میوفتادم
اگه هم پاس می کردم با نمره 10 /12 بود
یا مثلا همسرم با اینکه عربی حرف نمیزنه عربی سوری و مصری رو کاملاً متوجه میشه بعد من که عرب هستم میدم همسرم برام ترجمه کنه فیلم و سریال های عربی رو ههههه

73:

سلام اقا ماجد
بله دقیقا حق با شماست متاسفانه من الان فحش عربی بلدم و کاریشم نمیشه کرد

این متن هم تقدیم ب اقا ماجد مهربان

ربیع
مو ورد
موخضار
ولا سفرة العید

ربیع…
محبة لی کل سنه ادور!
دور الا
لا....

(نمیدونم دیگ درست معنی شده یا نه)

74:

خیلی خیلی خیلی خیلی مرسی
خیلی شعر قشنگی به خصوص عربی ش
دمِ گوگل گرم خیلی قشنگ ترجمه کرده
باور کنین یه لحضه شک کردم که شما عرب زبون هستین
بهار
گل نیست
شکوفه نیست
نه سبزه و
نه سفره ی هفت سین .

بهار
تویی که هر سال
تکرار می شوی
تکراری اما، نه !

75:

خواهش میکنم...قابلتونو نداشت
+
بخاطر اینکه گوگل ترجمش نکرده که
با همکاری خودمو دوستم
بعدشم من ب جای واژه ی "تو " از " مهربانی" هستفاده کردم خخخخخ

76:

خواهش میکنم...قابلتونو نداشت
+
بخاطر اینکه گوگل ترجمش نکرده که
با همکاری خودمو دوستم
بعدشم من ب جای واژه ی "تو " از " مهربانی" هستفاده کردم خخخخخ


70 out of 100 based on 15 user ratings 990 reviews