برای تکامل مغز حشره بخورید


برای تکامل مغز حشره بخوریدبرای تکامل مغز حشره بخورید
متخصصان دانشگاه واشنگتن دریافتند در حالی که خوردن حشرات چندش‌آور است می‌تواند به تکامل مغز انسان کمک کند.

به گزارش ایسنا، در حقیقت متخصصان مشاهده کردند زمانی که نسل‌های گذشته انسان از رژیم غذایی حشرات تغذیه می‌کردند قدرت تفکر آنان رشد بیشتر و بهتری داشته است.

«آماندا دی‌. ملین»، محقق ارشد این مطالعه گفت: چالش‌های توام با یافتن مواد خوراکی در روند تکامل مغز، ذهن و قدرت شناختی در پستانداران نخستین و انسان‌ها مهم شناخته شده است. مطالعه انجام شده نشان می‌دهد که روی آوردن به مصرف حشرات در مواقع کمیاب و ناکافی بودن مواد خوراکی ممکن است به تکامل قدرت شناختی و ادراکی انسان کمک کند.

در این بررسی تعدادی میمون به مدت پنج سال در کاستاریکا مورد مطالعه برنامه گرفتند و مشخص شد تئوری تکامل با بهبود مهارت‌های خاصی در موتور حسی که روندی نهفته دارد و به سختی حاصل می‌شود، مرتبط است. آنان همچنین دریافتند همانطور که بسیاری از انسان‌ها تمایل دارند مناسب فصل از حشرات تغذیه کنند، این میمون‌ها هم در فصل‌های خاصی به رژیم غذایی حشرات روی می‌آورند.

به گزارش ایسنا به نقل از ورلد ساینس ریپورت، این مطالعه تایید می‌کند چگونه حشرات می‌توانند جایگزین مهمی در مواقع کمبود مواد غذایی برای انسان‌ها باشند.شب‌های شهر‌ را با نور‌ آلوده نکنیم

1:

پس الان تو چین باید امت از همه بیشتر تکامل پیدا کرده باشن


مدل رایانه‌ای جدید برای پیش‌بینی متابولیت‌های روده

2:

چـه نــوع حشـره ای بـاشـه؟
پشـه؟
مگـس؟
ملـخ؟
چــی؟ :)))


بـگـو مـا پیگیــر بـاشیــم :))


کُندترین قلب دنیا مال کیست؟

3:

پس بگو اون کشورهای آسیای جنوب شرقی چرا اینقدر سریع پیشرفت کردند !


61 out of 100 based on 36 user ratings 1161 reviews