13 عضو بدن که نیازی به آنها نداریم!!


13 عضو بدن که نیازی به آنها نداریم!!13 عضو بدن که نیازی به آنها نداریم!!
1-ماهیچه سابکلاویوس: ماهیچه کوچکی است که شانه را به اولین دنده وصل می‌کند. این ماهیچه فقط در صورتی مفید بود که انسانها روی چهار دست و پا راه می‌رفتند. بعضی از افراد یکی و بعضی دیگر دو تا از این ماهیچه دارند. تعدادی نیز فاقد این ماهیچه هستند.

2-آپاندیس: این عضو به انسانهای اولیه در هضم گیاهان کمک می‌کرد. امروزه هر سال سیصد هزار آمریکایی آپاندیس خود را عمل می‌کنند (برمی‌دارند).

3-مجراهای شیر در مردان

4- دندانهای عقل: این دندانها به انسانهای اولیه که مقدار زیادی از گیاهان تغذیه می‌کردند در جویدن غذا کمک می‌کردند. امروزه فقط 5 درصد جمعیت دندانهای عقل سالمی دارند.

5-ماهیچه های گوش بیرونی: سه ماهیچه که به انسانهای اولیه اجازه می‌داد تا گوشهای خود را (مانند سگ و گربه) تکان دهند.

6- دنده گردن: دنده‌های کوچکی است که در یک درصد از انسانها مشاهده می‌شود و می‌تواند باعث مشکلات عصبی یا سرخرگی شود. این دنده‌ها باقیمانده عصر خزندگی در انسان هستند.

7-مژه سوم: پرندگان از این مژه برای حفاظت از چشم و پاک کردن گرد و غبار استفاده می‌کنند. انسانها قسمت کوچکی از این مژه را در داخل گوشه چشم خود دارند.

8-ماهیچه پالماریس: ماهیچه درازی است که از آرنج تا مچ کشیده شده. از این ماهیچه برای آویزان شدن و بالا رفتن استفاده می‌شده است. یازده درصد انسانها فاقد این ماهیچه هستند.

9-مو: درحالی که ابروها از ریزش عرق جلوگیری می‌کنند و یا اینکه موی صورت مردان ممکن است برای زنان جذاب باشد اکثر موهای بدن انسان هیچ کار خاصی انجام نمی‌دهند.

10-بلند کننده موی بدن: حیوانات با استفاده از این ماهیچه موهای خود را به منظور بیشتر گرم شدن یا ترساندن حیوانات دیگر پف می‌کنند. با کمک همین ماهیچه است که مو بر تن ما سیخ می‌شود!

11-ماهیچه پالانتاریس: این ماهیچه پا به میمون‌ها کمک می‌کند تا بتوانند با پای خود چنگ بزنند. 9 درصد از انسانها فاقد این ماهیچه هستند.


12-استخوان COCCYX: کنترل کننده دم حیوانات. حیوانات از دم برای تعادل یا ارتباط استفاده می‌کنند. خارج کردن این استخوان از بدن هیچ مشکلی برای سلامتی ایجاد نمی‌کند.


13-سیزدهمین دنده: این دنده در گوریل‌ها و شامپانزده‌ها وجود دارد ولی فقط هشت درصد انسانها دارای این دنده اضافی هستند.اولین آدرس اینترنتی برای چه سایتی بود؟

1:

درود

امکان نداره...هیچ کار خدا بی حکمت نیست این دانش ما هست که ناتوانه
بهرجال ممنون از مطلبت


آیا میدانید به همراه یک صندلی اجکت چه چیزهایی وجود

2:

علف هرز.


شلیک گلوله زیر آب
هرز تیست بلکه ما خاصیتشو نمیدونیم


کدام جسدها در ایران مومیایی می‌شوند؟

3:

از نظر من ایشون یک قلم رو جا انداختن میشه 14 تا عقل رو هم باید از سرشون کم کنن!


11عادت پیرکننده

4:

میخوای بکنیم بندازیمشون دور خیالمون راحت بشه؟ =))


سمی ترین دریاچه دنیا

5:

عزیزم هستفاده دارن ولی برای انسان این روز نه!!!!!!!
بیشتر مال انسان های اولیه!
ولی شاید شما درست بگی بالاخره هیچ کار خدا بی دلیل نیست


چرا وقتی باد می وزد، هوا خنک تر است؟

6:

برعکس هر چقدر وقت میگذره رازهای بیشتری کشف میشه .

مثل ناف جنین که یه وقتی خیلی اهمیت نداشت اما الان میگن که میتونند اعضای بدن فرد را اگه وقتی این آدم دچار نقص عضو شد توسط اون احیا ش کنن


61 out of 100 based on 26 user ratings 51 reviews