سقوط جسد از آسمان و وحشت مردم


سقوط جسد از آسمان و وحشت مردمسقوط جسد از آسمان و وحشت مردم
ساکنان حومه لندن از افتادن یک جسد از آسمان بسیار وحشت زده شدند. مسافری قاچاق که به هواپیما چسبیده بود با منجمد شدن از ارتفاع هزاران فوتی سقوط کرد. به گزارش تکناز بدن این مرد قربانی که ظاهرا 30 ساله و اهل شمال آفریقا بوده است بر روی یک اتومبیل پارک شده در یکی از محله های لوکس نشین لندن پیدا شد.

کارشناسان حمل و نقل هوایی می گویند که احتمالا او قبل از برخورد با زمین مرده بود و دلیل مرگ او سرمای زیاد ناشی از ارتفاعات بالا می باشد. آنها بر این اعتقادنند که بدن این فرد هنگام فرود آمدن از شاسی هواپیما جدا شده و سقوط کرده است. ساکنان خیابان مورتالکه که 10 مایل با فرودگاه فاصله دارد پس از شنیدن صدای شدید برخود جسد به اتومبیل پارک شده بسیار وحشت زده شدند.

سقوط جسد از آسمان و وحشت مردم

بیلی واتسون که در رو به روی محل برخورد جسد زندگی می کند می گوید: بسیار غیر قابل باور بود، من آن جسد را که در حال سقوط بود دیدم که داشت میچرخید و ارتفاعش کم میشد و به ماشین برخورد کرد. از برخورد این جسد به زمین استخری از خون تشکیل شده که از سرش جاری شده بود. یکی از زنان ساکن آن محله میگوید: بسیار تکان دهنده بود و چندین ساعت خون ناشی از جسد در خیابان جریان داشتند.

ریچارد تیلور از سازمان هواپیمایی کشوری اذعان داشت: بعید است که این شخص قبل از برخورد به زمین زنده بوده باشد، زیرا چندین ساعت در دمای منفی 40 درجه فارانهایت زیر صفر برنامه داشته است.دانشجو به شبهات درباره بورسیه‌ها پاسخ داد

1:

یا شاید هم مرده عاشق بوده و خواسته عشقشو اثبات کنه!


اعتراض ایران به آژانس انرژی اتمی

2:


واااااااااااااا؟
چه ربطی داره؟


امیر کویت به حکام عرب هشدار داد

3:به قول یه معشوقه ربطش به همون بی ربطیشه!


50 نماینده: خباز به مجلس نیاید

4:

من موندم صاحب اون ماشین چقدر بد شانسه...............


توریست های خارجی پیش از سفر به ایران امر به معروف می شوند!

5:


تو حالت خیلی بد خیلیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یی

مرسی از تعویض امضات


یکی به سوالات نمایندگان پاسخ دهد

6:حالا کجاشو دیدی؟!!

از این وخیمتر هم میشه!

خواش!


استاد الازهر: با شیعیان دشمنی نداریم

7:

انتقال به تالار اخبار روز


56 out of 100 based on 51 user ratings 76 reviews